Haziran 18, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

2016 ilkbahar/yaz makyajı nasıl olacak?

2016 ilkbahar/yaz makyajı nasıl olacak?

2016 ilkbahar/yaz makyajı nasıl olacak?

Bayanlar kendilerini daha da güzelleştirmek amacıyla çeşitli makyajlar yaparlar.her sene daha güzel görğnmek için modayı takip etmek gerekir ki ,moda ve mevsime uygun makyajla güzelliğinize daha da çok güzellik katılsın.Şimdi bakalım 2016 ilkbahar,yaz makyaj modelleri,renkler,formları nasıl?Bu sene nasıl makyaj yaparsak daha şık ve güzel görüne bileceğiz.?

Dudaklar:Önce dudaklardan başlayalım.Bu sene elma şekeri kırmızı ruj moda olacak.Açık renk dudak parlatıcısı kullanılacak.Bu sene daha çok doğal ve parlak dudak modelleri daha çok görünmeye başlayacak.Yumşak Nötr ve Nude dudaklar daha çok 90′ da daha çok kullanılan bu dudak renklerinde daha çok hafif kahve rengi ile geri dönecek.

Gözler:Bu sene gözlerde gölgeler daha çok kullanılacak.Yoğun dumanlı gözler göz etrafında koyu renkde halkalar daha çok kullanılacak.Parti makyajında işıltılı gece mavisiyle yapılan göz farları moda olacak.Dumanlı göz makyajında mavi tonların gri gölgelerle kullanımıyla daha çok karşılaşacağız.Uygulamalı göz farında düzensiz mavi ile beraber beyaz vesarı renkler kullanılmakta olacak.Gözlerde beyaz ve pembe renkler de kullanılıyor. Bu sene   aynı zamanda Mukemmel Kedi Gözü ve Gün Batımı Gözler olarak isim verilen makyaj türleri uygulanacaktır.Gecen sene olduğu gibi bu sene de modada birinci yerinde durmasını beceren Mükemmel Kedi Gözü makyajı daha çok kullanılacak ve güzellere seksi bakış kazandırmakla beraber egzotik görünüş verecektir.Gün batımı gözler uygulanan göz makyajıyla pembe ve şeftali renkli dudak boyaları kullanılacaktır.Bu renkler kadınlara saf ve duygusal hava verecek.Göz kapaklarındaysa turuncu,pembe ve kırmızı renkler kullanmanız öneriliyor.Gün batımı makyajı gözlere romantik ve zarif görünüş verecektir.Grafik göz makyajında siyah,yeşil ,mavi,mor ve pembe lekeler vazgeçilmez olacaktır.

Kaşlar:Bu sene kaşlar doğal ve kontörlü olarak moda olacak.Kaşlarınızı doğal halinde bırakırsanız bu senenin kaş modasına uymuş olursunuz.

Allık:Allık sürerken şeftali tonu ve doğal tonlar daha çok kullanırsanız bu senenin modasına daha çok uymuş olacaksınız.Allık yukarıya doğru darbelerle kullanılacak.

Genel makyaj:Bu sene kemerli ve doğal kaşlar ,az miktarda kapatıcı ,az ve doğal ruj ile makyaj yaparsanız 2016 ilkbahar makyajı yaratmış olacaksınız.

2016-ilkbahar-yaz-goz-makyaji-trendleri 2016-ilkbahar-yaz-makyaj-trendleri dogal_2016-yaz-makyaj-trendi

Benzer yazılar