Şubat 24, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Aslan burcu Eylül ayı yorumu 2016

Aslan burcu Eylül ayı yorumu 2016

Eylül 2016 Aslan burcu için ağustos ayından pek farklı olacağı beklenmiyor.Bu ay boyunca Aslan burcunun aşk evinde Mars ve Satürn gezegenleri yerleşeceklerdir.Mars şehvet gezegeni olarak bilinmektedir,Satürn ise zaten Aslan burcu yöneticisidir.Eylül ayı tutku dolu ve oldukca yoğun bir dönem olacaktır.Aşkla ilgili konular bazı şartları değerlendirdikleri zaman olacaktır.

Aslan burcunun kariyer yöneticisi Venüs ,Terazi  burcunda olacaktır ki,bu da Eylül 2016 boyunca Aslanların iş hayatında her hangi sorun çıkmamasına yardımcı olacaktır.Bu ay yaptıkları  işlerine göre oldukca memnun olacak olan Aslan burcu insanı,bir çok fırsatları Eylül ayının ikinci on günlüğünde ve son on günlüğünde kazanacaktır.

Finansal konuda Eylül 2016,Aslan burcu için bazı engellerle karşılaşmalarına sebep olacaktır.Bunun sebebi Merkürün Aslan’ın para evinde olması oacaktır.Bu ayda bütceleri gözden geçirmek için tam zamandır.

Eylül ayı boyunca fiziksel durumlar gayet yerinde ve normal olacaktır.Bu ay boyunca aslanın işleri mükemmel olacaktır.Bu ay boyunca korumasız ilişki yaşamamaları önerilir.Aksi halde sorunlar ortaya çıkacaktır.Bayan Aslanlar hamileyse özellikle dikkatli olmaları önerilir.

Benzer yazılar