Şubat 15, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Beklenen yabancı diziler

Beklenen yabancı diziler

Beklenen yabancı diziler

  • Class

2016 senesinde yapılan ve beklenen yabancı diziler sırasına giren Class-Sınıf filmi İngilterede üretildi.Yapımcılığını Patrick Ness’in yaptığı dizide Greg Austin,Fady Elsayed,Vivian Oparah ve b. oyuncular oynadı.Fantastik ve bilimkurgu üzerine yapılmış dizi 45 dakika süre içinde yayınlanacak ve sadece 8 bölüm.Hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Dizi Britanya gençlerinin modern hayatı ve onlarla birlikte olan canavarlar hakkında olacaktır.

  • The Deuce

Türkcede İkili anlamına gelen The Deuce ABD tarafından üretilmiştir.Yapımcı David Simon bu diziyi dram stilinde yapmıştır.2016 senedinde hazırlanmış bu dizide James Franco,Maggie Gyllenhaal,Margarita Levieva  yer almıştır.

The Deuce 70-80 senelerinde porno endüstrisinin New York’ta yasallaştırılması ,aids’e yol açan HİV virüsü,uyuşturucu ve gayrimenkul piyasası ve s.bu gibi global problemler üzerine yapılan drama dizisidir.2017 senesinde yayınlanacağı planlanmıştır.

  • Voltron.Legendary Defender

Dreamwork Animation ve Netflix tarafından yapılan dizi yeniden geri dönüyür.Henüz konusunun kesin ne olacağı bilinmeyen dizinin eski konuda olacağı gibi görünüyor.ABD tarafından üretilmiş dizi macera,fantastik,animasyon stilinde yapılmıştır.Ne zaman ve nerde yayınlanacağı,oyuncularının kimler olduğu henüz belirtilmedi.

  • Guerrilla

John Ridley’in yapımcılığını,İdris Elba’nın oyunculuğunu yaptığı 6 bölümlük mini bir dizi Showtime için yapılacaktır.2017 senesinde yayınlanacağı dizi ABD ve İngiltere ilkelerine aittir.

Dizinin konusu 1970’ler bir çiftden bahs ediyor.Çiftin görevi Power Desk isimli siyasi aktivizmi sonlandırmış için fealiyyet gösteren gizli istihbarat servisini mahv etmektir.Bu dönemde çiftin yaşadıkları ve ilişkileri de seyircilere sunulacaktır.

  • Shooter

Türkcede çevirisi Atıcı olan bu dizi 2016 ABD’de yapılmıştır.Gerilim ve aksiyon dolu dizide Ryan Phillippe,Omar Epps,Shantel VanSanten ve b.rol aldı.

Her bölümü 42 dakika yayınlanacak dizide hadiseler Viyetnam savaşında keskin nişancı olarak savaşan Bob Lee Swagger  etrafında dönmektedir.Savaştan sonra işinden ayrılan ve sürgün olunan keskin nişancı bir süre sonra göreve alınmak üzere aranıyor.Ama bu görev sandığı gibi görev değildir.ABD başkanına karşı hazırlanan suikast’te atıcı olarak kullanılmak istenmektedir.Ama Bob Lee onun oyunlarını bozar ve başkanı korumak mevkeyine geçer.Ne zaman yayınlanacağı konusunda bilgi yoktur.

Benzer yazılar