Şubat 15, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Boğa burcu

Boğa burcu

Boğa burcu

2016 Temmuz ayı burç yorumunda Boğa burcu için  Temmuz ayı  ilişkileri rahatsız eden bazı problemlerin  çözüleceği bir aydır.Haziran ayının sonlarından Mars gezegeni doğru dizgin haraket haline döndü ve 2016 Temmuz ayının 1 -den Ağustos ayının 2-sine kadar Mars gezegeni Boğa burcunun evlilik evinden geçecektir.Mars gezegeni açık aydın olan ve temiz şeyleri seviyor.Kendi isteklerini hemen ortaya koyan bir gezegendir.Bu gezegen sizi yanlış adımlar atmaya yönlendirebilir.Problemli duruma düşmeye ve doğru olmayan haraketler yapmaya itebilme gücüne sahiptir.Fakat Temmuz ayı içinde bu duurm değişecek ve positif getiriler sağlayacaktır.

2016 Temmuz ayı Boğa burçları için iş ilişkileri,kollektiv proje sürükleyici bir dönem olacaktır. Boğa burcu insanları bu süre içerisinde başkalarına enerji verecek ve onları verimli işlerle uğraşması için ilgi uyandırma gücüne sahip olacaksınız.Fakat yarış,rakabet de bekleniyor.

Aylık burç yorumları 2016 Temmuz ayı Boğa burçları için ayın birinci yarısı seyahat ve irtibata geçmek için çok mükemmel bir ay olacaktır.Temmuz ayı ikinci yarısı Boğa burçlarında ev,bağcılık,tarih,tarım ves. gibi alanlarda iş yapmak için ilgi artacaktır.2016 Temmuz ayı bitene kadar Boğa burcları sağlık açısında çok daha iyi şeyler yapacaklar.Sağlıkla ilgili hiç bir problemleri olmayacak ,olsa bile bu sorun kısa vadeli olacaktır ki,bu da sizin kendi dikkatsizliğinizden yaranacak bir şey olacaktır.

2016 Temmuz ayı Boğa burcu ayın ikinci kısmında sürekli olarak  ev halinde olmaları probleme neden olacaktır.Bunun için aktif olmak gerekir.Dışarda gezmeleri,tabiatda zaman geçirmeleri onlar için daha iyi olacaktır.

Benzer yazılar