Temmuz 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Bu yaz giyecekleriniz nasıl olacak?

Bu yaz giyecekleriniz nasıl olacak?

Bu yaz giyecekleriniz nasıl olacak?

Artık yaz geldi.Havalar sıcaklaşmaya başladı.Kimse kış giyimi giyinmek istemiyor.Taşınması zor ,insanı kilolu gösteren giysileri çıkarmak istiyoruz bir an önce.Peki yaz gelince ne giyineceğiz?Hangi renkler ve desenler moda?En büyük soru bu.Bakalım bu yaz ne giyinmeliyiz ki modaya uyumlu olalım.

 Çiçek desenleri
Bu yaz da geçen yazlar  gibi çiçek desenleri moda olacak.Çiçek desenleri son yıllarda en çok tercih edilen desenlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarında bluzlerde, pantolonlarda hatta çantalarda dahi gördüğümüz çiçek desenleri bize yazın enerjisini hissettiriyor. Bu yaz çiçek desenlerini farklı desenlerle kombinlemelisin. Mesela çizgili şapkalar veya geometrik desenler? Farklı desenleri birleştirerek daha modern bir görünüm yaratabileceksiniz.

Beyaz renk
Yaz aylarında en çok giydiğimiz renk beyazdır! Beyaz renk güneş ışınlarını içine almaz ve böylece sıcak havada bedenimizin serin kalmasını sağlar.Masumiyetin ve tazeliğin rengi olan beyaz, her tarza ve stile uyum sağlayabiliyor. Özellikle bu yaz sezonunda beyaz ve dantelin birlikte kullanıldığı parçaları sık sık göreceğiz. Romantik günler bizleri bekliyor!
Neon renk
Bu sene ışıldayan renkler moda.Her kes ışıl ışıl ve eğlenceli görünecek. Neon turuncular, neon yeşiller ve diger renkler.Parlak renkleri beyaz, siyah gibi renkler ile kombinleyerek günlük yaşamınıza uyarlayabilirsiniz.

Açık omuzlar
Off-shoulder yani düşük omuzlu elbiseler, üstler bu sene oldukça moda. Geniş omuzlu kadınların oldukça sevineceği bir stil. Omuz dekolteli üstlerini, salaş pantolonlar veya çan etekler ile kombinleyebilirsiniz.

Ekose geri dönüyor
Bu sene ekose moda.Ekosenin her rengi şıklığınıza şıklık katacak.Bizlere 90’ları anımasatan bu trend ile hem şık hem de sportif görüneceksiniz. Ekose desenli gömlekleri beline bağlayarak genç ve fresh bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Şık Etnik desenler
Etnik kıyafetler son yıllarda çok tercih ediliyor. Hem yaz hem de kış aylarında tercih ettiğimiz etnik desenler, elbiseler kıyafetlerin güzelliğine ayrı bir güzellik katıyor. Bu yaz aylarında sık sık göreceğimiz etnik desenli elbiseleri, örgü parçalar ile birleştirebilirsiniz.

Benzer yazılar