Mayıs 25, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Kan gurubu ve cinsel ilişki

Kan gurubu ve cinsel ilişki

Kan gurubu ve cinsel ilişki

Burclar,hangi ayda doğmak,hangi kan gurubundan olmanız huyunuzu ,karakterinizi bayağı bir etkiler.Bunlara inanmayanlar da var.Ama inanmasalar da bunun etkisi her hali ile belli eder.Çimdiki konumuz kan gurubunun cinsel hayata etkisi üzeredir.Bakalım hangi kan gurubu ne ister.
A Grubu Kadınları: Para harcamasını çok severler. Seksi iç çamaşırlarına düşkündürler. Değişikliği seven kişiler oldukları için değişik fantezileri denemekten çekinmezler. Onların fantezilerini hayal bile edemezsiniz.
A Grubu Erkekleri: Kadınlarının aksine A grubu erkekleri için seks, daha çok üreme amaçlıdır. Fantezi yapmayı sevmezler, sevişmek onlar için bazen görevden bile ibaret olabilir. Fakat bu da aldatılma riskini birlikte olduğu kadın için 0 noktasında tutar, ilişkide bağlıdırlar.
B Grubu Kadınları: Para konusunda eli çok açıktır ya da çok cimridirler. İstek doludurlar. Sekse hiç hayır demezler. Onlar için mekan ve zamanın önemi yoktur.
B Grubu Erkeğleri: Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret ederler. Kadınlara saygı duyarlar. Hep neşe dolu bir kadına sahip olmak isterler. Seks sırasında da çok saygılı ve cömert davranırlar.
AB Grubu Kadınları: Pratik kadınlardır. Seks ile fazla uğraşmak sevmezler. Onlar için iş hayatı seks hayatından önemlidir. Seksin hızlı sona ermesini isterler. Onlar için para ve çalışmak vazgeçilmezdir.
AB Grubu Erkekleri: Seks sırasında mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister ancak hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Eğer onların istediklerini yaparsanız size ömür boyu aşık kalırlar…
0 Grubu Kadınları: Şehvet ve arzu dolu olurlar. Onlar için seks vazgeçilmezdir. Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeyi çok severler. Karşı cinsi baştan çıkarmak onların işidir. Bu kadınlarla bir kere bile beraber olsanız mutlaka devamını isteyeceksiniz, bir daha vazgeçmeniz imkansızdır.
0 Grubu Erkekleri: Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanırlar. Onu asla başka bir erkekle düşünmek istemezler. Kalabalığı sevmediği için sokakta öpüşmek onlara göre değildir. Yatakta ise son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdırlar. Sevgilisine veya eşine sık sık fantezi hediyeleri almayı severler.

Benzer yazılar