Haziran 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Lazer epilasyon uygulaması

Lazer epilasyon uygulaması

Lazer epilasyon uygulaması

Lazer epilasyon nerelere uygulanır?Bu işlemi yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Lazer epilasyon uygulaması gereksiz tüylerden arınmak ve tamamen kurtulmak için yapılan bir işlemdir.Bu işlemi genelde vücudun her yerine uygulamak mümkündür. Yüz,göbek,kol,bacak,ense,boyun,koltuk,sırt,omuz,kalça,bikini çizgisi vs.Bu ilem daha temiz ve kusursuz bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.Ama bu işlemi yapmadan önce insan bazı sorular sormaya başlar.Örneğin:lazer epilasyonun zararları varmıdır?nerelere yapılır?Actırmı?vs. Şimdi bu soruların cevaplarını verelim.

Lazer epilasyonun zararları:Lazer epilasyon yapan makine sadece kıl köklerine ılaşabilecek güce sahiptir.Sandığınız gibi güçlü radyasyon vermez ve derinin altlarını ve dokuları etkilemez.Bu yüzden şimdiye kadar lazer epilasyondan zarar görme olayı yaşanmamıştır.

Lazer epilasyon acı verirmi?

İşlem zamanı kıl kökleri yok edildiğinde acı yaşanmaz.Nedeni,cşhaz başlığında bulunan soğutucudur.Bu sayede yanıcı etki uzak tutulur.Bu soğutucu derinin yanma sorununu ortadan kaldığırır.Yaşanan acı cımbızla kıl çekme kadar olur.Tabi ki,vücudun her yeri aynı değildir ve bu acı uygulanan kısımlara göre değişebilir.Daha narin kısımlarda acı daha etkin bir şekilde hissedilebilir.

Lazer epilasyon uygulama kısımları:

Lazer epilasyon uygulaması,göz çukuru ve kaç bölgesi hariç geri kalan diğer kısımlara rahat bir şekilde yapılabilir.

Lazer epilasyon yapılmaz:

Her hangi ilaç kullanıldığı taktirde,kişinin tedavi altında olduğu taktirde,gebelik zamanında işlem yapılması mümkün değildir.

Lazer epilasyon uygulaması yapmaya karar verdiyseniz,doğru merkezi ve güvenilir kişileri seçmeniz önerilmektedir.

Benzer yazılar