Haziran 18, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Tırnak süslemek

Tırnak süslemek

Tırnak süslemek

Tırnak süslemeyi seviyor ama kendiniz beceremiyormusunuz?Kuaföre gitmek zorunda mı kalıyorsunuz?O zaman bu sorununuzu ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek önerilerimiz var.Evden kolay bir şekilde nasıl tırnak süsleyebilirsiniz sorusunun cevabı bu makalemizde.

Söylediğimiz malzemeleri kullarak ,kuaföre ihtiyaç duymadan evde tırnak boyayabilirsiniz.Bunun için gereken malzemeler.

  • Tel Toka:Toka yardımı ile kolayca tırnaklara süs verebilirsiniz.Tokanın ucundaki toplu kısımları ojeye batırarak tırnak üzerine daha düzgün puantiyeler yapabilirsiniz.
  • Boya fırçası.Fırça büyük nokta yapımında size yardımcı olacaktır.Daha büyük nokta yapmak isteyenler makyaj fırçasını kullanabilirler.Daha fazla desenler yapabilirsiniz.Tabi bu tamamen size bağlı bir şey.
  • Tükenmez kalem:Tükenmez kalem ucu ile minyatür nokta elde edilebilir.Bu minik ve sık yapılan sevimli noktalar haline gelir ve daha mükemmel bir görünüş sağlar.Kalem mürekkebi bitmiş olması lazım ki,daha temiz ve güzel görünsün.
  • Kibrit çöpü.Kibrit çöpü ile de farklı kullanarak daha değişik noktalar elde edebilirsiniz.Kibritin arka tarafı ile kare şekilli desenler de yapmanız mümkündür.
  • Kürdan.Kürdan tırnağınızı evde daha rahat şekilde süsleye bilmeniz için kullanılabilen diğer bir malzemedir.Bu malzemenişn keskin tarafını kullanarak çiçek desenleri,paralel çizimli tasarımlar veya daha dakik tasarımlar yapmanız mümkündür.
  • Çengelli iğne:Çengelli iğne ile harika süsler yapabilirsiniz.Ultra ince çizgiler için iüne ucu oldukca etkili bir çözümdür.
  • İğne.Dikiş iğnesi yardımı ile de tasarımlar yapabilirsiniz.Kısacası ucu ince olan tüm malzemeler kullanılabilir.

Tırnaklarınızı süslemeye başlamadan önce ellerinize güzel bir bakım yapın.Manikür yapın,tırnaklarınızı düzgün bir tarzda şekillendirin.Bakımlı tırnaklar olduktan sonra tırnaklarınza yaptığınız her süs oldukca mükemmel bir görünüş sağlayacaktır.

 

Benzer yazılar