Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

2017 Sonbaharkış dekorasyon renkleri

2017 Sonbaharkış dekorasyon renkleri

2017 Sonbahar/kış dekorasyon renkleri

Her seneye uygun dekorasyon modasına uygun dekorasyon yapanlara özel.2017 sonbahar/kış dekorasyon renklerinden haberdar olmak isteyenler okuyun.

Her sene kış ve yaz mevsimlerinde değişen tasarımı 2017 kış mevsiminde de değiştirdi ve rengarenglik seven,değişiklik seven izleyicilerine daha farklı bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.2107 Sonbahar  /kış dekorasyon renkleri evlere modern ve şık bir hava getirmekle kalmaz  ve aynı zamanda sıcak ve keyifli bir ortam yaratır.Sonbaharın altın ışıltılı renkleri küçük detaylarda evinize gelecektir.Bakır ve altın metal aksesuarlar,renkarenk desenler trend olacaktır.Bu detaylar halıkarda,döşemelik kumaşlarda,duvar kağıtlarındakı detaylarda olacağı bekleniyor.En dekorasyonu evde olan tüm detaylarla bütünlük sağlar ve her şeyin uyumlu olması gerekir.Dekorasyon stili,eşyalar ve renkler arasında sağlanan uyumluluk mevsimel özelliklere yakışan renklere uyumlu bir tarzda seçilerek evinize başka bir güzellik verecektir.

Sıcak tonlarda yapılan tasarım,modern ve dolgun hava katmaya yardımcı olan koyu renkler 2017 kış mevsimi için belirlendi ve karşımızdaki sezon trend listesinde yerini aldı artık.

Sıcak tonlar arasında pas renkleri,hardal ,pudra tonları,gül kurusu ve tonları  olacaktır.Tasarımda bu renkler kullanılacaktır.

Koyu renk trendi içerisinde ise indigo mavi,mor,yaprak yeşili ve koyu tonları,taba rengi,grinin her tonu,koyu kırmızı,marsala ve kahverenginin canlı renkleri bu sezon trend renkler listesşnde bulunacaktır.Koyu renk sevenler evlerine renk seçerken bu renkleri kullanırlarsa tasarım modası ile uyumlu bir tarz yaratmış olacaklardır.

2017 yeni trend dekorasyon renkleri arasında en çok duvar kağıtlarında ve kullanılacak aksesuarlarda kendini göstermektedir.Sıcak ve keyifli yastıklar vs. sizin evinize yeni sezonun en popüler tasarım renklerini getirecektir.

Benzer yazılar