Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

Terazi burcu
Sevgili Teraziler, saat 05:36 itibariyle Yengeç burcunda meydana gelecek Tam Güneş Tutulması, öncelikle mesleki ve toplumsal saygınlığınızı gerek iş veya gerekse bazı faaliyetler yoluyla kazanmanızla alakalı her konuda etkilidir. Yaşınız henüz çok gençse, aileniz sizin üzerinizde denetim uygulama ve sizi yönlendirme gücüne sahiptir. Sorumluluklarınızı hatırlatır ve düzgün bir evlat olmanız için gereken eğitimi verebilirler. Eğer yaşınız olgunsa, toplumda bir yer edinmeniz için kendinize uygun bir meslek seçimeniz lazım. Çünkü tam tersi durumda amaçsız ve başı boş yaşamak, ekmeğinizi kazanmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalırsınız. Daha ileri yaşta iseniz, amaçlarınızı artık oturmuş, hedeflerinizi gerçekleştirmiş bir kişi olarak ektiklerinizi biçme vaktiniz gelmiştir. Kimileriniz emekliliğin tadını çıkarır bazılarınız ev içinde kendine yeni uğraşlar edinir. Hangi seçenekte olursanız olun, bu tutulma mesleki konular ve sorumluluklarla birebir alakalıdır. Disiplin ve çabayla uzmanlaşmalı, kendinize yeni bir dünya kurmalısınızdır. Eğer bütün bunları reddediyor ve kendinizi akışa bırakıyor, üstünüze düşenleri yapmıyorsanız bunun bedelini bir şekilde ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu tutulma iş alanındaki değişimlerin, gelişmelerin işareti olarak önem taşımaktadır.

Güneş tutulmasını olumlu anlamda değerlendirmek için önünüzdeki 18 aylık süre içinde söylenilen kurallara uyarsanız bu süreyi atlatmanız daha kolay olacaktır.:

  • Toplum içinde kendinizi ifade etmenizi sağlayacak mesleki konumunuzu belirleyecek girişimlerde bulunmanızda yarar var.
  • Kişisel yönden size doyum hissi vermeyen, geleceği olmayan projeler içinde yer almayın.
  • Kendi yazgınızı kendiniz şekillendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendinize yeni bir hedef belirlemektir.
  • Anlamsız ve gayesiz, sizinle alakası olmayan bir sosyal hayatın içinde yer almazsanız daha iyi olur.
  • Toplum önündeki imajınız ile gerçek kimliğiniz arasındaki dengeyi iyi kurmanızda yarar var.
  • Mesleki ve ailevi sorumluluklarınızın mutlaka bilincinde olun.Her şeyle ilgilenin.
  • Ailevi ilişkilerinize önem verin.
  • Otorite konumundaki kişilerle olan ilişkinize önem verin.
  • Gelişmek için, değişime açık olmak gerekir. Yenilikçi düşünmeye çalışın.

Benzer yazılar