Dolar 32,2751
Euro 34,6870
Altın 2.428,47
BİST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20 °C
Açık

Akrep burcu uyumlulukları

18.08.2016
514
A+
A-
Akrep burcu uyumlulukları

Akrep burcu uyumlulukları

Akrep -Koç 

Akrep ve Koç burcu çok inatçıdır.Hiç bir zaman bildiklerinden şaşmaz.Bu iki burcun birlikteliği her zaman üste çıkmaya çalışmakla çıkacaktır.Akrep ve Koç burcu ilişkisi aşk olursa başarısız olacaktır.Bu iki burç arasında sadece iş ilişkileri daha başarılı olur.

Her iki burç da çok uyanık burçtur ve her zamna yeni işler peşinde koşar.Koç burcu insanı hırslıdır,yeni fikirler üretmek ve gerçekleştirmeye bayılır.Koç burcu pratik bir burçtur değildir,detaylara girmez.Bu burcun evrenden olan rolü başka kişilerini etkilemektir.Bu burcun  insanları kısıtlanmayı sevmezler.Onlar daima hem fiziksel ,hem de kafaca kendilerini aşmaya çalışan kişilerdir.Koç ve Akrep burçları Mars gezegeni tarafından yönetilirler.Mars gezegeni haraket ve savaşçı gezegenidir.Bu yüzden her iki burç da çok cesurdur.Fakat Akrep burcu başka bir gezegen  tarafından da yönetilmektedir,bu da Pluto gezegenidir.Bu gezegenin cesur olan Akrep burcu insanına aynı zamanda Koç burcundan daha farklı bir cesurluk verir.Akrep burcu,Koç’tan daha derin hisslere sahiptir.

Koç burcunda Akrep burcunun duygularının hiç %1 bile yoktur.KOç hep yüzey yaşar,Akrep ise başka insanların duygu ve motivasyonlarının derinine iner.Durmadan davetlerde olmayı seven Koç burcu ,Akrep burcunu çok yoracaktır.Akrep burcu su elementi olduğundan,arada bir yalnız kalıb dinlenmeyi ister,Koç ise bu durumu anlamaz.Akrep bağlılık ve uzun süreli bir beraberlik ara ama Koç,ani birliktelikler insanıdır.Akrep hep sadakat bekler,Koç burcu ise sadakatın ne demek olsuğunu bilmez.

Koç burcu,Akrep burcunun küstüğü zamanlarda onu barıştırmak ve sorunun ne olduğunu anlamak yerine,hemen çekip gidecektir.Mars gezegeni tarafından yönetilen Akrap ve Koç burçları,her zmaan öfkeli olur.Kızgınlıkları uzun bir süre ortaya çıkmayabilir ama çıkarsa çok kötü olacaktır.Akrep ve Koç burcu uyumluluğu olumlu değildir.Her iki burcun da kızgın olması ilişkiye zarar verir.Eğer sabır etmeyi bilirlerse belki ilişkileri yürüyebilir.

Akrep ve Koç burcu cinsel ilişkisi de çok ateşli olur.Her iki burç da cinsel güdülere sahiptir.Akrep aslında uysal bir eş ister.Akrep ve Koç burcu ilişkisi ilk başta heyecanlı olabilir ama  heyecan bittikten sonra Akrep ,ortada duygusal bağ olmadığını fark edecekler.Koç burcu insanı yoğun duygulara sahip değildir ve Akrep burcu sevgilisine rakip gibi davranacaktır.akrep her zaman kontrol etmeyi ister ama Koç her zaman isyankardır.

Akrep-Boğa

Akrep ve Boğa burcu uyumluluğu nerdeyse tencere kapak misali.Bu iki burç zıtlıkları ile birbirini tamamlar.Toprak elementi olan ve su elementi olan Akrep ilişkisi oldukca verimli olacaktır.

 

Akrep ve Boğa burcu insanlarının her ikisinin de sekse sağlıklı bir yaklaşım tarzları vardır.Her iki burç da hafta sonlarını sabahtan akşama kadar yatak geçirmeye bayılırlar.bu onlar için en rahat ve huzur dolu hafta sonu tatili sayılır.Her iki burç da cinsel ihtiyaçlarını karşılamayı iyibilirler.Boğa burcu sevgilin sabırlı olması ,Akrep burcu sevgilinin hoşuna gider.

Boğa burcu seks yaparken hiç acele etmez.Yavaşca ve tadını çıkararak,kusursuz bir tarzda haraket eder.Akrep burcu insanı her zaman sevgilininin kimliğini merak eder ama kendinden hiç bahs etmez.Akrep ve Boğa burcu her ikisi de sahiplenici özellikelere sahiptir.Bu yüzden her zaman birbirini anlarlar.her iki burç değişikliklerin zaman kaybı olduğunu düşünürler.

Akrep-İkizler

Akrep ve İkizler burcu uyumluluğu çok hoş olacaktır.Bu iki burç ilk başta olumsuz çift olarak görünse de bir çok yönden uyumludurlar.İkizler burcu Akrep burcunu sosyal ilişkilerle bağlı uzman olduğunda ,Akrep burcu insanını kagbuğundan çıkarmayı başaracaktır.Akrep burcu insanı geveze İkizler burcu insanı ile aşırır derecede eğlenirler.Akrep burcu insanı gün içinde düşünmek ve ya okumak için yanlız kalmayı sever.İkizler burcu sevgili ilk başlarda bu durumu sadece kendinden uzak durmak için yapıldığını düşünse de ,zamanla bunun sizzin doğal bir ihtiyacınız oldunu anlayacaktır.

Akrep ve İkizler cinsel hayatında bir kaç farklılıklar vadır.İkizler her zaman yeni olanı denemek istediği halde,Akrep burcu insanı daim denemiş olan şeyleri tercih eder.Bu ilişkide İkizler burcunun ilgisini canlı tutabilmek için Akrep bazı farklı düşünmelidir.Akrep burcu da seks konusunda uzman olduğu için,bu onun için sorun olmayacaktır.

Akrep-Yengeç

Akrep ve Yengeç burcu uyumluluğu çok uygundur.Eğer Akrep bir Yengeç burcu insanına aşık olduysa demek ki,uygun bir ilişkisi olacaktır.Yengeç burcu insanı da Akrep burcu gibi derin duygulara sahip bir insandır ve aynı zmanada çok anlayışlıdır.Bu iki burcun birlikte zengin ve sıcak bir yaşantısı olacaktır.

Akrep ve Yengeç burçları her ikinin de duyguları sık sık değşir ve onlar bu konuda birbirine anlayış gösterirler.Yengeç burcu da,Akrep burcu gibi su elementi olduğunda kuvvetli,içgüdüsel ve yakın ilşkilere ihtiyaç duyar.Akrep ve Yengeç burcu ilişkisinde Akrepler daha esnek olacaktır.Yengeç de değişen duruma uyum sağlayacaktır.

Akrep ve Yengeç burcu sevgililer yatakta da birbirini çok iyi anlar.Yengeç burcu aile isteğini yönetir,Akrep burcu ise doğurganlığı yönetir,bu da onların ilişkisini çok verimli kılar.Yengeç burcu besleyicidir ve her iki burcun hayal etdiği ev ortamını yaratabilecektir.

Akrep burcu insanı evlenmezden önce karşısındakı insanın  gerşek aşkı olduklarından emin olmalılar.Bu burcun insanı çevresindeki insanların etkisinden ve ya başka nedenlerden sevmeden evlenmeye kalkarlarsa sonuç felaket olur.Akrep burcu sadece hayatta bir kere aşk olur diye düşünen bir burçtur.

Akrep-Aslan

Akrep ve Aslan burcu uyumluluğu tuhaf olsa da her zmana iyi olur.Bu iki burcun ilişkisi denemeye değen ve aynı zamanda çok emek isteyen bir ilişkidir.Akrep su elementi,Aslan ise ateş elementidir.Bu iki burcun ilişkisi olabilecek en kötü ilişki olsa da gene de iyi sonuçlar verecektir.

Akrep ve Aslan burcu bareberliğinden hem korkunç kavgalar,aynı zamanda eğlence hiç eksik olmayacaktır.Akrep ve Aslan burcu birbirine hayrandır.Bu iki burcun hayatı zengin ve renkli olur.

krep burcu insanı yoğun duyguların insanıdır,bunun için derinden ve daha çok sevilmek ister.aslan burcu ile ,Akrep’in bu isteği gerçekleşecektir.Aslan burcu insanının cömert ve büyük bir kalbi vardır.O her şeye kollarını açarak tüm kalbi ile yaklaşır.

Akrep burcu insanı kontrol altına almayı ister  ama Aslan burcu ise kraldır.Bu iki burç daha ilk baştan güç savaşına girerler.Her iki burcun insanı da güçlü bir karaktere sahiptir ve sabit fikirli olurlar.Akrep ve Aslan burcu ilişkisi kolay olmayacaktır.

Akrep-Terazi

Akrep burcu derin duygular sahibidir.Terazi  burcu insanı ise akılcı ve analitik bir burçtur.Akrep burcu yanlızlığı sevdiği halde,Terazi burcu insanı aşırı derecede sosyaldir.Akrep ve Terazi burcu uyumluluğu belki iyidir ama çok zor olacaktır.

Terazi burcunun her zmaan sosyal olma isteği ,Akrep burcunun hoçuna gitmeyecektir.Terazi daim sosyal olmak istemesine rağmen Akrep sevgilinin her zaman yanında olmasını ister.terazi burcu evlilik burcudur ,çift olmak ister ve eşi yanında olmazsa onu çok özleyecektir.

Terazi burcu insanı çok konuşkan bir burçtur.Akrep burcu az konuşur ve Terazi burcu Akrep’i tanımak için sürekli konuşacaktır.Akrep burcu insanının konuşmadığı zamanlarda Terazi burcu buna zor dayanacaktır.

Terazi burcu ilişkilerinde bazı şeyleri kendisi kontrol etmeyi sever.Eğer bu konular Akrep burcunun yönetmek istediği bir konuysa ,o zaman arada kavga çıkacaktır.Akrep burcu dediği her şeyin ne olmasına bakmadan itirazsız olmasını ister.

Akrep burcu duyguları ve davranışları ile ilgili açıklama yapmayı sevmez.Onun için bunu ifade etmek yeterlidir.terazi burcu insanı ise duygulardan,bakış ve haraketlerden anlamaz.oO hisslerin dile getirilmesini isteyecektir.Akrep burcu insanının görüşleri her zaman net ve kesin olur.Terazi burcunun ise neden karasız olduğunu kimse anlayamaz.Bu burcun insanı karar vermeden önce,her hangi bir konunu hakkında oldukca çok bilgi edinmek ister ve çok düşünür.

 

Akrep ve Terazi burcu ilişkisinde cinsel hayatlarında her şey yolunda olacaktır.Terazi burcu insanı kadını Akrep erkek tarafında baştam çıkarılmayı beklediği sürede,Akrep kadını  ise Terazi erkeğinibaştan çıkarır.

Akrep-Akrep

Akrep ve Akrep  burçlarının uyumluluğu astrolojik olarak muhteşem bir birlik sayılır.Bu burç ilişkisinde birliktelikleri oldukça güçlüdür.Duyguları kuvvetli ve derindir.

Akrep burcu birlikteliğinde olan tek sorun aşırı kıskançlık sorunudur.Bu ilişkinin başında ikisi de birbirini yakından takip ederler.Karşısındakine belli etmeden onu iyice tanımaya çalışırlar.Bu burcun böyle davranması ile hiç bir yere varamazlar.

Akrep sevgili Akrep’Şn içgüdülerini ve hassas noktalarını çok iyi bilir.Her iki taraf da aynı burca sahip oldukları için güçlü ve sevecen duygulara sahip olurlar ve onların birlikteliği duygusal olarak çok güçlü olur.İki Akrep ilişkisinde konuşamadan gözle bile anlaşmaları mümkündür.Kaçamak bir bakış bile birbirine bir çok bilgi vermeye yeterli olacaktır.

 

Akrep-Yay

Akrep burcu kurnaz ve gerçekçi olur.Karşısındaki insanın kuvvetli bir bakışta gizli niyyetlerini anlayabilirler.Yay burcu iyimser ve kolay bir şekilde etki altında kalabilen bir burçtur.Akrep ve Yay burcu uyumluluğu çok zor olacaktır.

Yay burcu insanı entellektüel olur ve Akrep burcu gibi derin duygu ve tutkulara sahip değildir.Bu burcun insanının güçlü sezgileri de yoktur.Akılcı ve objektif burçtur.Yay burcu insanı aynı zmaanda çok konuşandır.Entellektüel tartışmalar yapmaya bayılır.Akrep burcu insanı iin ise bu konuşmalar yıpratıcı ve gereksiz konulardır.Yay burcu insanı seyahat etmeyi çok sever.Her yeri görmek ister.Akrep ve Yay ilişkisinde televizyonda izlediğiniz şeyleri bile tamamen farklıdır.Bu yüzden kumanda için durmadan kavga edip dururlar.

En kötüsü ise Akrep burcunun hassas,Yay burcununn ise acımasız bir şekilde dürüst olmasıdır.Yay hiç bir sözünü sakınmadan söyleyecek kadar açıksözlüdür.Onun yaptığı yorumlar Akrep burcunu yıpratacaktır.

Akrep burcu evlenmek ister,Yay burcu ise kendini daha evliliğe hazır hiss etmiyordur.Onun her zaman yapılması gereken önemli işleri vardır.Bu yüzden evliliği durmadan ileri tarihlere atacaktır.Yay burcu insanı duygusal olmadığından seks zamanı hafif dokunuşlar ona yeterli olacaktır.

 

Akrep-Oğlak

Akrep ve Oğlak burcu gürüşleri aynı olur.Akrep burcu insanı kurnazlığı sayesinde özellikle de iş konusunda çok başarılı olurlar.Akrep burcu ,Oğlak sevgilisine bu konuda yardımcı olacaktır.Oğlak burcu insanının gerçekçi olması ve ayağını yere sağlam basması Akrep’in hoşuna gider ve bu özellik Akrep burcunu ,Oğlak burcu insanına duygusal olarak bağlar.

Oğlak burcu aşırı işkoliktir ve Akrep sevgilisinin onu arada bir  işten ayırması onun hoşuna gidecektir.Seksi Akrep burcu insanı için bu o kadar da zor olmayacaktır.Akrep burcu ,toprak elementi olan Ğğlak burcu ile mutlu olacaklar.

 

Akrep derin ve yoğun duygulara sahip olduğu için Oğlak burcundan da aynı hissleri bekler.ama bilmelidir ki,Oğlak burcunun bu kadar derinliğe inebilmesi o kadar da kolay değildir.Ama yine de Oğlak burcu, Akrep’in hissetdiklerine karşılık verecek ve bundan çok mutlu olacaktır.Oğlak burcu  tam olarak Akrep burcunun istediği gibi sadık bir sevgili olacaktır.Akrep ve Oğlak burcu uyumluluğu gördüğünüz gibi bazı küçük duygusallıkları çıkmak şartıyla oldukca iyi ve olumlu bir ilişki olacaktır.

Akrep-Kova

Kova burcu özgürlüğüne düşkün,Akrep burcu ise sahiplenmeyi seven bir burçtur.Gördüğünüz gibi Akrep ve Kova burcu uyumluluğu pek olur gibi görünmüyor.Kova burcu duygusal değildir,Akrep burcu ise çok duygusal bir burçtur.Kova burcu insanı fazla bağlanamaz ,Akrep burcu insanı ise tam tersine sıcak duygulara sahiptir ve birlikte olduğu kişinin her şeyi ile ilgilenir.Kova burcu insanı soğuk ve objektif olarak tanınan bir burçtur.Kova burcu ,Akrep insanının tutku ile karışık ilgisinin karşısında ne yapacağını şaşırır.Akrep hep kova’nın nasıl bu kadar soğuk olduğunu merak ederler.Kova burcu da her zaman  Akrep’in gözüyle gördüğüne değil de sezgilerine inandığı konusunda çok düşünür.Ona bu hakkında açıklanma yapılmazsa ,öğrenene kadar sinirbozucu haraketler yapmaya devam edecektir.

Özgürlüğüne düşkün olan kova burcu,kıskanç ve sahiplenici özelliği olan Akrep burcunun kısıtlamalarına gelemez.Uranüs tarafından yönetilen Kova,alışkanlıklardan nefret eder.Akrep burcunun günlük hayatı alışkanlıklara dayanarak devam eder.Kova hiç bir şekilde ev düzenine uymaz ve böylece Akrep partnerini çıldırtabilir.Her iki burç da sabit burç olduklarından  asla fikirlerini değiştirmezler.

Akrep ve Kova ilişkisine ,KOva entellektüel açıdam,Akrep ise duygusal aşıdan katkılarda bulanacaktır.Başta Kova burcunun soğuk görüntüsü Akrep burcu insanına heyecan verebilir ,onu çözmeye çalışırlar ama daha sonra bu heyecan kayb olmaya başlar.

Akrep-Balık

Akrep ve Balık burcu uyumluluğu cennetden çıkma beraberlik  olacaktır.Her iki burç da su elementi ve bu yüzden Akrep ,Balık burcunu kendine daha yakın hiss edecektir.Akrep ve Balık burcu birlikteliği kalben ve ruhen tatmin edici olacak.Balık burcu ,Akrep burcunu çok az insanın anlayabileceği kadar derin anlar.

Her iki burç da hassas ve romantik burçlardır.Bu burçlar bazen hiç konuşmadan bile anlaşırlar.Balık burcunun sezgileri o kadar güçlü olur ki,Akrep burcunun farkında bile olmadan hemen duygularını anlar.Bir Balık ,Akrep burcunu ne zaman kendi haline bırakması gerektiğini ,ne zamansa gömüldüğünüz yerden çekip çıkarmasını çok iyi bilir.En suratsız ve çekilmez durumlarında bile ,Balık Akrep’i çok anlayışlı bir şekilde karşılayacak ve destek olacaktır.Balık burcu insanı,başkalarıın sorunlarına çare bulabilen bir burç olarak bilinir.Balık burcu sevgili,Akrep burcu partnerini hiç inciteyecek,duyarlılığı ile onu büyüleyecek ve rahatlatacaktır.

Balık burcu insanı esnek ve değişken bir burçtur.Akrep değişikliklere direndiği zaman ,Balık çok kolay bir şekilde her duruma alışabilecektir.Her türlü zorluk karşılığında Akrep burcunu destekleyecek olan Balık,her zaman yaratıcı çözümler getirecektir.Karşılığında ise sabit niteliğe sahip olan Akrep,Balık burcunun ihtiyacı olan sağlam bir temeli sağlamış olacaktır.

Balık burcu kimseyi yönetmek istemez.Bu yüzden Akrep burcunun yönetici olmasına izin verecektir.Akrep ise her zmaan kontrol etmeyi seven burçtur.

Akrep ve Balık burcu birlikteliğinde seks harika olacaktır.Balık burcu için seks,aşkın en değerli ve güvenilir ifade şeklidir.Eğer Balık  burcusevgili ,Akrep partnerinin aynı derin duygulara sahip olmadığını öğrenirse,hemen onu terkeder.Akrep burcu gerçekten Balık burcu insanını severse ve ona aşık olursa,Balık ona on kat fazlasıyla geri döner.Balık sevgili kendi umut ve arzularını Akrep burcu sevgilisi için feda edecektir.

Balık burcu insanı asla olaylarla yüzleşmeyi sevmez.Sorunlu bir ilişkisi varsa elinden gelen her şeyi yaptığına emin olana kadar kalacaktır.Gitme zamanının geldiğine emin olduğu zaman ,hiç bir şey söylemeden geri dönemek üzere çekip gidecektir.

Akrep burcu insanı kendisi hakkında konuşmayı sevmez ve bu hakta asla ipucu vermez.Balık burcu sevgili sadece Akrep sevgilisinin beden diline ve yüz ifadesine bakarak,onun duygu ve düşüncelerini ,ne hiss etdiğiniz anlayacaktır.

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.