Dolar 32,2233
Euro 35,0122
Altın 2.443,63
BİST 10.677,49
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25 °C
Açık

Aslan burcu uyumlulukları

Aslan burcu uyumlulukları

Aslan burcu uyumlulukları

Aslan-Koç

Aslan ve Koç burcu uyumluluğu çok iyidir.Bu ilişki hayat dolu ve canlı bir birliktelik olacaktır.Aslan ve Koç burcu her ikisi de ateş elementidir.O yüzden bu iki burcun birbirini anlaması çok kolay olacaktır.Her iki burç da enerji dolu,hevesli burçlardır.Aslan ve Koç burcunun her ikisinin de dünyaya bakış açıları aynıdır.Aslan ve Koç burcu arasındaki ilişki heyecanlı,haraketli,ateşli,gürültülü,göz alıcı,eğlenceli ve canlı olur.Her iki burç çabuk öfkelenir ve sı sık kavga eder.Her iki burcun tutku dolu olması birleşmeleri zamanı şimşek gibi olur.Her hangi bir işi ya canı gönülden,ya da hiç yapmazlar.

Koç burcu insanı oldukca hırslı bir burçtur,Aslan ise zorda kalmadıkca kılını bile kıpırdatmaz.aslanlar her zaman göz önünde olmayı,dikkat çekmeyi severler.Aslan egolu bir burçtur.Koç burcunun da egosu vardır ama,Aslan kadar olmaz.Koç daima Aslan burcu insanının egosuna şaşırır.

Koç burcu her zmana kazanmayı sever.Nasıl kazandığının hiç bir önemi yoktur.Kazanmak için her yolu dener.Bu yolda kesinlikle rakiplerine acımaz.Aslan burcu her zaman Koç’un cesaretine ve her türlü zora göğüs gerebilme özelliğine hayran olur.Koç’Lar kafasına koydumu her şeyi yapar ve onların etrafdaki insanları da motive edebilme özelliği vardır.

Koç burcu çocukuğu çok uyanık bir çocuk olur.Çocukluğunda başlayar anne babasını istediği gibi yönlendirmeyi başarır.Bu burcun insanı için karşısındaki insanı istediği gibi kullanmak ve idare etmek hiç de zor değildir.

Aslan ve Koç burcu insanları tamamemn farklı nedenlerden tek aşk olmayı isterler.Koç için  her zaman birinci olmak merakı,Aslanın ise her zaman birinci olmanın  gururunu okşaması sebepleri,onların tek aşk olma hisslerini artırır.Hiç birinin ikinci olmaya tahamülleri yoktur.

Aslan burçları kesinlikle eski sevgilileri hakkında Koç’a bahsetmemeliler.Aslan burcu insanı eski sevgilisinden bahs ederek övünmek isteyebilir ama Koç bunu asla doğru karşılamayacaktır.Bu Aslan için ateşle oynamak gibi olur.Koç hatta karşısındakı Aslanı kullanılmış olarak da görebilir.

Aslan-Boğa

Aslan ve Boğa burcu uyumluluğu pek iyi olmaz gibi görünüyor.Olsa bile çok zor olacaktır. Aslan ir Boğa burcu insanı ile ilişki yaşamak isterse o zaman çok  çaba göstermelidir.Bu iki burç bazı yönlerde birbirine benzer olsalar da aslında tamamen farklıdırlar.

Her iki burç da lüks hayatı,hediyyeleri,mücevherleri,kaliteli şarapları ve her çeşit lüks hayatı severler. Boğa burcu daima para için çalışır ama Aslan burcu ise gösteriş amaçlı para harcamak için çalışır.Aslan burcu her zaman son kuruşuna kadar harcar,Boğa burcu insanı ise daima para biriktirir ve ondan sonra lüks hayat için harcamalara başlar.Boğa burcu ,Aslan burcu insanlarının kendini garantilemeyi başaramadığı sürece onunla evlenmek istemezler.Boğa burcu insanı çok pratik,sağduyulu,geleceğini garanti altına almayı seven bir burçtur.

Boğa burcu insanı her zaman sevgi dolu sözlere ve  şefkate ihtiyaç duyar.Boğa burcu her zmana sevilmeye ihtiyaç duyar.Aslan burcu ise hayran duyulmak için yaşar ve farklı bakış açılarına sahiptir.Aslan ,Boğa ile olan ilişkisinde istediği şeyi görmeyecektir.

Boğa ve aslan burcu cinsel ilişkisinde her iki burç da seksten zevk alırlar ve yavaş bir şekilde yaşanması gereken bir tören gibi görürler.Bu iki burç yatakda aynı hıza sahiip olur.

Aslan ateş elementi,Boğa ise toprak elementidir.Bu yüzden Aslan davranışlarına dikkat etmeyi başarmalıdır.

Aslan-İkizler

Aslan  ve İkizler burcu uyumluluğu gerçekten çok iyi olur.İkizler burcu tam Aslan burcuna göre.İkizler burcu her zaman yeni arkadaşlar edinmeye ve flört etmeye bayılırlar.Aslan burcu ,İkiler burcunun bu huyunu sevgili arayışı gibi anlamamalı,çünkü bu İkizler burcunun huyudur ve kötü bir niyyetle yapmıyordur.İkizler burcu insanı modern düşünceye sahiptir ve flört etdiği kişilerle bile aralarında hiç bir şey yoktur.Aslan her zaman hayranlık sözleri duymak ister,İkizler ise Aslanın istediklerini yapacak kadar sabırlı değildir.Buna rağmen İkiler burcu insanı,Aslan keyifsiz oldupunda hemen anlar ve bunu en iyi şekilde telafi etmeyi bilir.

Her iki burç da değişken nitelik sahibi burçlardır.Oldukca uyumlu ,esnek ve iletişimci bir yapıda olan Aslan ve İkizler burcu hiç bir yere uyum sağlamakta zorluk çekmezler.

Aslan ve İkizler burcu sevgililerin yatak ilşkisi de harika bir şekilde olacaktır.Becerikli ve çok yönlü İkilzer burcu her şekilde Aslan burcu insanının hoşuna gider.Bu iki burcun birlikteliği çok renkli ve bıkılmayan olacaktır.

Aslan -Yengeç

Zodyak’ta birbirinden sonra gelen burçlar birbirinin eksiklerini tamamlamak gücüne sahiptirler.Aslan ve Yengeç burçları da bir birini tamamlama özelliğine sahiptir.Aslan burcu insanı Yengeç burcu insanı ile tanıştığı zmana ,kendinin isteyip de sahip olmaadığı özellikleri onda keşf edecektir.

Yengeç burçlar içerisinde hassas ve duygusal bir burç olarak tanınmaktadır.Sezgisi sayesinde insanların duygularını kolay bir şekilde anlayabilir.Su elementi olan Yengeç’in ,telepati gücü vardır.Yengeç kendinde olan bu özellikten Aslan burcu kızan zaman,onu sakinleştirmek için istifade edecektir.Yengeç insanı sıcak,yumuşak ve içten olur.Bu yüzden Yengeç sevgili,Aslana hükmetmeye çalışmaz.Aslan burcunun cömertliği Yengeci hayran etse de,fazla harcamaları Yengeç’i deliye çevirebilir.Yengeç tutumlu bir burçtur.Her şeyde pazarlık yapmasını sever.Aslan ve Yengeç burçları ilişkisinde ,çiftlerin en çok kavga etdiği konu para ve harcama konusu olacaktır.

Yengeç burcu bazen içekapanık olur.Aslan burcu ve  Yengeç ilişkisinde, bu gibi durumlarda onunla konuşmaya başlarsa çok daha iyi olur.Yengeç burcu insanı sevgilisine daha fazla güvenir.yengeçlerin duygusal olması Aslanı yanıltarak onun daha zavallı ve yardıma muhtaç biri gibi görmesine neden olacaktır ama bu kesinlikle doğru deyildir.

Yengeç burcu insanı insanlarla yüzleşmeyi sevmez ,Aslan ise bunu yanlış değerlendirebilir.Aslan ve Yengeç burcu uyumluluğu oldukca iyidir.Aslan ve Yengeç cinsel hayatı da heyecanlı olacaktır.Yengeç sonsuz ilgisi ile daima Aslan’ı mutlu edecektir.Yengeçler her zaman Aslan sevgililerine zaman ayırmayı bilecekler.Bu onların her zaman içinden gelecektir.Aslan burcu insanı Yengeç burcunun derinliğine hayranlık duyacaktır.

Aslan-Aslan

Aslan ve Aslan uyumluluğu çok karışık olur.Bu ilişki çok iyi de olabilir,ya da tamamen olumsuz da olabilir.Aslan burc ateş elementi olduğu  için,Hem erkekte,hem de kadında ortak oktalar olabilir.bu burcun insanları haraketli,neşeli ve romantik olur.Haytı oldukça lüks yaşamayı severler.Sadakat ve dostluk onlar için oldukca önemlidir.Aslan burcu erkeği ve kadını birlikte zmaan geçirmekten oldukca fazla hoşlanırlar.Aslan burcu insanları birbirine anlayış gösterdikleri sürece ve gururlu davranmadıkları sürece her şey iyi olacaktır.Eğer guru yapı bir birine baskı yapmaya başlarlarsa anlaşamazlar ve birbirinden uzaklaşmaya başlarlar.Cinsel hayat konusunda da her iki burç bir birini tamamlar.Çünkü ikisi de aynı şeyleri ister.Aslan burcu erkeği ,Aslan burcu kadını ile uzun vadeli dost olabilecekler,fakat onların ilişkisinin uzun vadeli olması bir az zordur.

Aslan-Başak

Başak burcu her zmaan şık,bakımlı ve temiz olur.Aslan bu konuda her zmaan Başak burcu sevgilisi ile gurur duyar.Başak’lar dakik,detaylarla ilgilenen ve her şeyi eğlence haline çevirmeyi seven burctur.Yaz sonu doğan Başak burcu insaları oldukca üretken olur.Bu burcun insanları doğa tarafından toprak işleri ile uğraşmak için yaratılmışlar.Başak burcu insanını hiç kimse görevden alıkoyamaz.Aslan ve Başak burçları oldukca  farklı burçlardır.Aslan burcu Başak burcu sevgili ile daha uyumlu bir hayat tarzı yaşamak istiyorsa,o zaman daha anlayışlı ve yumuşak davranmaları gerekir.

Aslan burcu Başak burcu ile cinsel ilişkiye girmezden önce,onun kafasını boşaltmasına yardımcı olmalıdır.Başak burcu insanı kendini güvende hiss ederse çekingenliği ortadan kalkacaktır.Başak burcu çok dürüt olur ve karşısındakı insandan da aynısını bekler.Başak burcu toprak elementidir.Çok erotik ve seksi olmasına rağmen bunu toplum içerisinde asla belli etmez.Dış görünüşü soğuk vee ilgisiz görünmesine rağmen,aslında öyle değildir. Başak’ın gözünden hiç bir kusur kaçmaz.O çok idealist bir burçtur.Aslan burcunun gururlu ve emreden huyları sayesinde bir takım sorunlar ortaya çıkar.Aslan bu durumu yapmaya başlarsa Başak bu durumu ilk başlarda kibar bir şekilde kabul etse de,zamanla devam ettiğini görünce hemen Aslan’ı terk edecektir.

Aslan burcu Başağa çok iyi gelen burçtur.Aslan,sosyal alanda daha deneyimli olduğu için Başak’ı dışarda eğlendirirler.Başak kolay adapte olabilen burçtur.Aslan burcunun liderliğini kabul edebilir bir yapıya sahiptir.Aslan burcu dengesiz bir burçtur ve Başak ise çok dikkatlidir ve detaylara daha çok önem verir.Başak burcu insanı aynı zamanda çok endişeli olur ve bu konuda Aslan burcu ona destek olmalıdır.Bu daha kolay olacaktır.

Aslan ve Başak burcu uyumluluğu olumlu birlikteliktir.Bu iki burç arasında benzemeyen yönler daha fazladır ama bu Başak için daha iyi olucaktır.Başak torpar elementi olduğu için sağlam,pratik ve güvenilir bir burçtur.Aslan burcunun bu konularda olan eksikliklerini tamamlayacaktır.Aslan burcu iyi bir birliktelik yaşamak isterse o zaman bu birlikteliğe şans vermelidir

Aslan-Terazi

Aslan ve Terazi burcu ilişkisi çok canlı olacaktır.Aslan ve Terazi uyumluluğu yapılacak işler,ilginç sohbetler,kalabalık arkadaşlık ortamı ile dolu olacaktır.Aslan ve Terazi burcu ilişkisi çok iyi olacaktır.

Terazi burcu fikir tartışmaları yapmayı çok sever.Terazi burcu tartıştığında bile kibarlığını elden vermez.Terazi burcu insanı hava burcu olduğu için her şeyi analiz etme isteği vardır.Bu burcun kapasitesi her durumu analiz edebilir ve çözebilir.Terazi burcu yanındayken karar vermek çok zordur.Bu burc insanı karışık fikirler yürütmeyi sever.Daha doğrusunu bulana kadar düşünür.Bu kenardan saçma ve kararsız gelebilir ama ,aslında bu Terazi’ye en doğru kararı vermeye yardımcı olacaktır.Terazi burcu,hadiseleri kenardan analiz edib karar vermeyi daha iyi bilirler.Aslan ve Terazi burçları hem arkadaş,hem de iyi bir çift olacaktır kibu da onların ilişkisini daha uzun ömürlü yapacaktır.

Aslan ve Terazi burçları birbirine karşılıklı hayranlık duyarlar Bu iki burç arasındaki heyecan azalsa bile aralarında kuvvetli bir bağ olacaktır.

terazi burcu seçkin ,zarif ,acele etmeyi sevmeyen ve her zaman bakımlı bir burçtur.Aslan burcunun da da onun gibi olması daha iyi olacaktır.

Aslan-Akrep

Aslan ve Akrep burcu uyumluluğu,tutkulu ve yogun duygularla doludur.Aslan ve Akrep burçları her ikisi de sabit burçlardır ve hiç bir zaman hiç bir taraf ödün veremez.Onlar arasinda çıkan kavgada eşyalar havada uçuşur.

Bu iki burç araında sürekli bastırmaya çalıştıkları bir grilim olur.Bu yüzden aralarinda hiç bir zaman heyecan eksik olmaz.Her iki burcun da heyecan sevmesi,aralarinda güçlü bir enerji yaranmasini sağlayacaktır.

Akrep burcu daha derin ve gizemli duygulara sahiptir.Aslan burcu,bazen Akrep’i anlamayacaktır.Akrep burcu insanı az konuşur ve kendinden bahs etmeyi sevmez.Bu burcun insanı kendinden bahs etdiğinde gücünü kaybedeceğinden korkar.

Aslan ve Akrep burcu ilişkisinde sevgi gösteren taraf hep Aslan burcu olacaktır.Aslan burcu Güneş tarafından yönetilir ve bu da en  soğuk insanın bile yumuşamasına bile sebep olur.Akrep burcu savaşçı Mars gezegeni ve gizemli Pluto gezegeni tarafından yönetilir.Akrep burcu insanı bu yüzden duygularını aşığa vermez ve her zaman güzemli bir görünüşe sahip olur.

Akrep burcu insanı sevdiği zaman tüm benliği ile sevme özelliğine sahiptir.Akrep burcunun gözlerinden yüm iç dünyasının görebilirsiniz.Gözleri onun ruhunun aynasıdır.Aşırı derecede ihtiraslı bir burçtur.Sevdiklerini bakışları ile büyüleme  özelliğine sahiptir.Son derece yoğun ve büyülü bakışlara sahiptirler.

Aslan ve Akrep burçları her ikisi de sahiplenici özelliğe sahiptirler.Bu yüzden araların da bu konuda hiç bir sorun yaşanmayacaktır.Hayatları birleştikten sonra Akrep her zaman partnerine sadık kalır.Aslan burcu ise Akrep gçsterdiği sadıkığa göstermekte zorlanacaktır.

Aslan burcu Akrep burcu ile ilişkisinde davranışlarına dikkat etmelidir.Aslan’lar güçlü,baskıcı bir karaktere sahip olurlar.Bu iki burç aralarında sorun yaşamak istemiyorlarsa,anlayışlı olmaya özen göstermeliler.Her iki burç sabit burçlardır ve esnek değillerdir.İnatlaştırklarında takılıp kalabilirler.

Aslan -Yay

Aslan burcu, Yay burcunun en uyumlu ,adeta onun için yaratılmış burç olduğunu anlayacktır.Aslan’lar Yay burcunun yanında kendini daha rahat hiss ederler. Aslan ve Yay burcu her ikisi de zeki ve aydınlık ateş burcudur.Her ikisi de yaratıcı fikirlerle doludur,hevesli,maceracı,hayat dolu,cömertve iyimser özelliklerine sahiptirler.

Yay ile Aslan burcu arasında her zmaan iyi bir iletişim olur.Bu burçlar derin konularda sohbet etmekten zevj alırlar.Aslan ve Yay burcu arasında ortak burçlardan biri de seyahattir.Yay burcu daim seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi severe.Yapamazsa mutsız olur.

Aslan ve Yay burcu arasında cinsel ilişki de çok iyi olur.Yatakta önce yumuşak olarak başlayan burçlar,daha sonra tutkulu ,güçlü ve vahşi bir aşığa dönüşeceklerdir.

Özgürlüğe düşkün olan Yay burcu insanı kısıtlamaları sevmez.Aslan,Yay’ı serbest bırakırsa,Yay bir süre sonra kendisi koşarak geri gelecektir.

Hiç bir burç pratik değildir.Her iki burç da para kazanma konusunda kendisininden çok emindir.Bir şekilde bunu başarır.Aslan çok gururlu olur.Yay burcu gururunun esiri olmaz ve olaylara özgür ve objektif bir şekilde yakalaşabilir bir özelliğe sahiptir.Yay burcunun rahat olması Aslan burcunun hoşuna gidecektir.

Aslan-Oğlak

Aslan ve Oğlak burcu uyumluluğu çok çalışırlarsa olumlu olabilir.Aslan burcu cömert ve aristokrat,Oğlak burcu ise hırslı ve işkolik olur.Her iki burç da lüks davetlerden hoşlanırlar,birlikte sosyal hayat ve arkadaş çevresini genişletirler.Aslan’lar ,Oğlak burcu kadar iş ve başarı peşinde koşmazlar,Oğlak burcun da aşırı işkolik olması onu rahatsız eder ama,yine de Oğlak burcunun çalışması sayesinde fazla para kazanabilmesi ,Aslan’ın hoşuna gider ve bu onu mutlu eder.

Oğlak burcu Satürn gezegeni tarafında yönetilir .Bu yüzden o tedbirli ve heyatı çok ciddiye alan bir burçtur.Aslan burcu ise Güneş gezegeninin etkisinden hayatın aydınlık ve parlak yönlerini görür.Bu da Oğlak burcu insanının hoşuna gider.Aslan burcu ,Oğlak burcu gibi pratik değildir ve ayaklarını yere sağlam basmaz.Aslan sadece eğlenmeyi sever .Aslan burcu insanı sabit niteliğe sahiptir ve bu yüzden de asla kimseyi dinlemez ,her zaman kendi bildiğinden şaşmaz. Aslan burcu ,Oğlak burcu insanının dinlerse onun yanında olduğu sürece daha başarılı olacaktır.Oğlak burcu insanı her zaman en tepeye tırmanmasını iyi bilir ve onunla olan Aslan burcu gururunu bırakıp onu takip ederse,her zaman kazanacakdır.

Oğlak burcu insan güldürmesini ve para konularında çok iyidir.Bu burcun insanlarından çok iyi komedyenler olur ve çok iyi mizah duygusuna sahiptirler.Aslan burcu ,Oğlak burcu ile ilişkisinde her zaman gülecektir,bçylece stresden kenare olacaksınız.Bu da her iki burcun insanı için de iyi gelecektir.

Aslan ve Oğlak burcunun birlikteliğinde yatak ilişkisi de iyi olacaktır.Oğlak burcunun sorumluluk duygusunun çok gelişmesi ve duygularının bastırması,onun cinsel hayatını da etkiler.Aslan burcu Oğlak burcu ile cinsel ilişki yaşamazdan önce onun kafasını boşaltmayı bilmelidir.Bu işi ancak sıcakkanlı bir Aslan yapabilir.

Aslan-Kova

Aslan ve Kova burcu uyumluluğu pek kolay olamayacaktır.Kova burcu bireysel ,bağımsız ve farklı olurlar.Aslan burcu,gizemli Kova burcu insanını anlamak ve sırlarını çözmeye çalışacaktır.Aslan burcu ve Kova burcu arasında hiç bir şekilde benzerlik yoktur.Kova burcu insanı isyankardır ve kural tanımaz.Toplum tarafından alışılan ve kabul edilen kuralları zorlamayı ve zorlamayı sever.Fazlasıyla yenilikcidir.Kova ,Aslan burcunu toplumdaki yerini bozmamak için taviz  vermekle suçlar.Aslan burcu bunu kabul eder ama çok rahatsız olur.Çünkü Aslan burcu insanı her zaman onaylanmak ve saygı duyulmayı seven burçtur.

Kova burcu teknoloji ve elektrik gezegeni olan Uranüs tarafından yönetildiğinden,Kova burcunun yeni teknolojiye,bilgiye,internete olan tutkusu oldukca fazladır.Aslan her şeyi lüksünü istediği halde ,yeni bilgisayar alan Kova burcu insanını anlayamaz.Yeni bilgisayar almak Kova burcu için gösteriş değil,sadece iyi çalışabilmek için gerekli olacaktır.

Aslan burcu insanı verici,sıcakkanlı,her zaman sevgisini göstermeyi seven bir burçtur.Kova ise oldukca soğuk bir burçtur.İlk başlar Kovanıun bu huyu Aslan burcunun kendine çekse de zamanlar bu huyun dayanılmaz olduğunu anlayacaktır.Kova burcu sadece insanın kafasının içinde olanlara önem verir.Bu ise Aslan için yeterli değildir.

Kova burcu insanı önce arkadaşlık daha sonra ise aşk aramaktadır.Aslan ise tam tersine,ilk önce aşık olmak ister ve daha sonra arkadaşlık yapmak ister.Her iki burcun da öncelik verdiği deyerler tamamen farklıdır.

Kova burcunu  aklı yönetir ve Kova burcu bilim adamlarının burcudur.Kova burcunun özgür olmaya ihtiyacı vardır,çünkü o dünyayı araştırmak ister.Aslan burcu ise böyle değildir.Onu kalbi yönetir.Onun yaratmaya,hayal etmeye ve eğlenmeye ihtiyacı vardır.Aslan burcu insanı tasarımcıdır,aktördür.Bu burcun insanı yönetmen ve eğlence sektöründe de çok başarılı olurlar.

Aslan ve Kova burcu insanı birbirini gerçekten seviyorsa ilişkilerinin olumlu olması için fazlasıyla harakat etmeleri gerekmektedirler.

Aslan ve Kova bucunun anlaşabildiği tek yer yatak odası olacaktır.Kovanın elektriksel yapısı Aslan burcunun çok heyecanlandıracaktır.Kova burcunun ne zaman ‘seni seviyorum’ deyeceyi belli değil.

Aslan-Balık

Aslan ve Balık burcu uyumluluğu pek iyi olmasa da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır.Aslan ateş,Balık ise su burcudur ve bu iki burç kolayca bir araya gelemez.

Balık burcu sevgili hassas ,duygusal ve romantik olur.Bu Aslan burcu ile ortak yanlardır ,çünkü Aslan da aşık olmayı çok sever.Balık  burcu insanının öpülmeye,dokunulmaya ve sevgiye Aslan burcundan daha fazla ihtiyacı vardır.Balık ,Aslan’ın dışadönük haline,cömertliğine ve sosyal hayata düşkün olmasını çok beğenecektir.

Aslan burcu,Balık burcnu insanının zamanla yalnız kalmak isteğini anlayışla karşılarsa daha iyi olur.Balık burcu sünger gibi diğer insanların duygularını kendine çeker.Çektiği bu duygulardan arınmak için zamanla yanlız kalmaya ihtiyacı vardır.Aslan her zaman,Balığın fazlasıyla yıprandığı halde neden hep başkasının yardımını koşduğunu merak eder.Balık her zaman insanların acılarını kendi acısı gibi kabul eder.Bu yabancı insan bile olsa hiçbir şey değişmez.Etkilendiğini ve kafasının karışık olduğunu düşünebilirler ama bu sadece Balık burcu insanının karşılık verme kapasitesidir.

 

Balık burcu insanı hiç bir zaman paraya önem vermez.Ama bahalı hediyye almak hoşuna gider.Balık burcu insanının sevgilisi ,Balığa paralı hediyye alamasa bile bunu sadece söylemesi ona yeterli olacaktır.Onun hakkında düşünmek biile ona yeterki olur.Balık burcu insanı hareket ve sembollerle algılar dünyayı.Böylece Aslan burcu ile sevgili olan Balık,onların haraketerini izleyecek,ne söylediğinize değil nasıl söylediğinize dikkat ederek karşısındakı insanının düşüncelerini hissedecektir.

Aslan ve Balık burcu ilişkisinde,Balık Aslan’ın aşırı para harcamalarına onay vermeyecektir,fakat onun haraketlerine saygı gösterecektir.Bu arada Aslan burcunun diğer insanlara yardımcı olmasını isteyecektir.Balık burcu dünyanın geçici olduğuna inanır , zaman ve yer fark etmeden başka bir boyuta konsantre olur.

Aslan ve Balık burcu cinsel hayatında,Aslan, Balık burcu insanının nasıl duygulara sahip olduğunu görecektir.Balık, Aslan’ıhiç bilmediği derinliklere götürecektir.

Aslan hükmetmeyi sever.Balık burcunun şster kadını ,ister erkeği,Aslan sevgilisinin hükmetme özelliğinden hoşlandığını hissederlerse o zaman hiç karşı koymayacaklardır.Balık için güç önemli değildir.Neptün gezegeni tarafından yönetilen Balık burcu çok olgunlaşmıştır ve evrensel aşkı temsil eder.Bu aşk hiç bulunmayan ve karşılık beklenmeyen bir aşk olur.

Balık burcu insanı yumuşak bir tarzda Aslan’a istediklerini yaptıracaktır.Balık burcu insanının düşüncesi sabit olmaz.Bu yüzden onun daim zamana ihtiyacı vardır.Aslan ve Balık arasında kavga olursa,Balık her zaman özveride bulunur.Tartışma ve kavgadan hoşlanmayan Balık burcu,zorlandığı takdirde hemen çeker gider.Uyumsuzluk onu yıpratır ve Balık,çekip gitmekten başka çare bulmaz.Balık burcu insanı ani bir şekilde ortadan kayb olma özelliğine sahiptir.

Güzel duygulara sahip olan Balık burcu insanını terk etmek istemeyen Aslan,Balık burcunun her zamana iyi olmasını istismar etmemelidir.Aksi halde kendisi anlamadan Balığın ortadan kayb olmasına neden olacaktır.

 

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.