Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Detoks Diyeti (Ahmet Maranki Diyeti)

Detoks Diyeti (Ahmet Maranki Diyeti)

Bu Diyet Özellikle İlkbahar başlangıcı ve sonbaharın başlangıç zamanlarında uygulanacak olan bu diyet sizin vücudunuzdaki tüm toksinlerinizi atmanızı sağlayacaktır. Ahmet Maranki diyeti olarak da bilinen bu diyet özellikle dolunay zamanları öncesi yapılması ile daha etkili olur.

Katı meyve sıkacağının içine 3 adet havuç ilave edin. Sonrasında 1 adet yeşil elma koyun. 10 adet maydonozu sapları ile birlikte katı meyve sıkacağı içine atın. 2 adet kırmızı pancarı da arkasından katı meyve sıkacağı içine koyun. Yarım çay bardağı limon suyunu ilave etmeyi de ihmal etmeyin. 5 yaprak lahanayı da ekledikten sonra katı meyve sıkacağında sıkınız.

Buradan çıkan suyu her sabah aç karnına kahvaltıdan en az yarım saat önce için. Zaten bunu içtikten sonra canınız kahvaltı muhtemelen istemeyecektir. Sizi öğlen yemeğine kadar tok tutacak olan bu diyeti 7 gün boyunca aralıksız olarak uygulayınız. Şunu da unutmadan söylemek de fayda var. Bu kürün kana çabuk ulaşması için 1 çay kaşığı zeytin yağı da ilave ediniz. Bu kür boyunca diğer öğünlerde de hayvansal gıdalardan uzak durursanız vücudunuzda ki tüm toksinlerin atıldığını hayretler içinde izleyeceksiniz.

Benzer yazılar