Dolar 32,3370
Euro 34,6819
Altın 2.486,04
BİST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22 °C
Açık

Terazi burcu uyumlulukları

24.08.2016
367
A+
A-
Terazi burcu uyumlulukları

Terazi burcu uyumlulukları

Terazi-Koç

Terazi ve Koç burcu uyumluluğu sadece eğlence üzerine kuruldu dersek hiç yanılmayız.Her ikisi de zıtt burçlar ve bu yüzden birbirini çeker.Terazi ve Koç burçları ikisi de canlı ve haraketli burçlardır  ,bu yüzden çok iyi zaman geçirirler birlikte.Birlikte olduklarında o kadar eğlenirler ki,eğlenceden aşka fırsat bulamazlar.

Terazi burcu dengeli ve ölçülü haraketlerde bulunur.Koç ise aksine Koç burcunun bu özelliği Terazi burcu insanını çeker ve anlamaya çalışırlar.terazi seviyyelidir ve Koç insanının çılgın ve deli dolu haraketleri Terazi insanının çevresine uymayabilir.Koç burcu ile hayat sıkıcı olmaz.Terazi burcunun sahip olduğu geniş çevre,Koç burcunun ilerlemesi için yol açacaktır.Koç burcu insanı zaman zaman aksilikler yaşar ,bu aksiliklerle Terazi’ler çok iyi bir şekilde başa çıkarlar.Terazi ve Koç ilişkisinde,Terazi en çok Koç burcu insanının korkmadan risk almasıdır.Korkmalarına rağmen yine de bu özellik Terazi burcu insanını kendine çeker.

Koç burcu insanı çok ateşlidir.Tutkuları Terazi ‘yi heyecanlandırır.Koç burcu insanının sıkıldığı zamanlar gözü dışarda olacaktır.Koç burcu insanları sevgililerinin peşinden koşmayı çok severler.

terazi burcu evlilik burcudur ama Koç burcu evlenerek ömür boyu bir kişişye bağlanmaktan korkar.Koç özgürlüğüne düşkündür.Dik kafalıdır ve kimseden fikir almaz,Terazi burcu Koç ile evlenmek istiyorsa ilk önce bunun Koç burcuna onun sahip olduğu fikrine alıştırması lazım.

Terazi-Boğa

Terazi ve Boğa burcu uyumluluğu çok harika olacaktır.u iki burç her ikisi de Venüz tarafından yönetildiğinden her ikisinde de Venüz gezegeninin zarifliği bulunmaktadır.Her şeyin güzelinden zevk alan bu burçlar,birlikte olduklarında aktivitelere katılmak,yeni restoranlar bulmak,alışveriş yapmak gibi haraketlerde bulunarak birlikte zevk alacaklar.Boğa burcu Terazi burcunun hoç görüntüsünü beyenir ve bunun için yapılan harcamalara ses çıkarmaz.

Terazi ve Boğa burcu ilişkisinde inatçılık büyük sorun olacaktır.Boğa burcu sabit fikirli insandır ve Terazi burcunun değişikliklerine ve inadına ters tepki verecektir.Terazi burcu ,Boğa ‘ya her hangi bir şey yaptırmak isterse karar vermezden önce erken davranmalıdır.Çünkü Boğa burcu karar verdimi asla fikrinden tasınmaz.Hava elementi olan Terazi konuşmayı ,toprak elementi olan Boğa ise sessizliği sevendir.Boğa kendi başına kalmaktan ve düşünmekden zevk alır.Terazi,Boğa’nın bu özelliği sayesinde bazen kendini dışlanmış ve sevilmeye hiss edecektir.Zamanla bu gibi durumlardan bıkan ve sosyal hayata atılan  Terazi burcu zamanla Boğa burcundan soğuyacaktır.

Boğa burcu cinsel hayatda her anın zevkini çıkarmayı sever ve ilişkisini ağırdan alır.Bu özellik Tterazi burcunun çok hoşuna gider.Boğa burcu seksi ve şehvetli bir burçtur.

Terazi-İkizler

Terazi ve İkizler burcu uyumluluğu iyidir.Uyumlu burçlardan sayılır.İkizler burcu ,Terazi burcunun en derin ihtiyaçlarını bile anlayacaktır.Her iki burcun da akılcı olması Terazi ve İkizler burcunu çok uyumlu yapacaktır.

Terazi burcu,İkizlerin keskin zekasına ve hazır cevab olmasına hayranlık duyar.İkizler burcu da sosyal hayata düşkün burçtur.Bu yüzden Terazinin bu özelliğini değerlendirir.Bu ki burç birlikte arkadaş sayılarını inanılmaz derecede çoğaltacaklar.Her iki burç da seyahat etmeyi sever ve monotonluktan asla hoşlanmazlar.

Terazi-Yengeç

 

Terazi ve Yengeç burcu uyumluluğu zor görünüyor.Bu iki burc belki fazla uğraşırsa bir şeyler elde edecekler ama bunun için  fazlasıyla uğraşmak gerekir.Nerdeyse imkansız bir şey.

Yengeç burcu insanı evde oturmayı sever,terazi ise sosyal hayatı çok sever.Yengeç burcunun aşırı evcimenliği,Terazi burcunu çıldırtır.Her iki burç da evcimen ve aile isteyen burçlardır ama,terazi burcu arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi de sever.Yengeç burcu ise aksine.Yengeç arkadaş edinmeyi değil de,daima akrabalar ile zamna geçirmeyi seven burçtur.

Terazi entellektüel ve iletişimci burçtur,Yengeç burcu ise duygusal,somantik ve hassastır.Bu ilk bakıştan hoş görünse de zamanla durmadan duyguları değişen Yengeç burcuna anlam vermek zorlaşacaktır.

 

Terazi ve Yengeç burcu cinsel ilişkisi ilk başlarda romantik olacaktır.Aama zamanla duygularınızın üst üste düşmediğini anlayacaksınız.

 

Terazi-Aslan

Terazi ve Aslan burcu uyumluluğu çok hoş olacaktırbu beraberlik klassik,hoş olacaktır ve çok uzun sürecektir.Her iki burç da şık giyinmeyi sveer ve sosyal hayat insanlarıdır.İyi yaşamayı severler

Ateş elementi olan Aslan burcu Terazi burcuna tutku getirecektir.Aslan burcunun sıcak,hevesli,zarif ve gururlu karakteri,Terazi burcunu cezb eder.Terazi onun güçlü ve kendine güvenli olan halinden çok etkilenir.

Aslan burcu,yatakta kendinden çok emin ve güçlü bir oyuncu olur.Terazi burcu,kısa süre içerisinde Aslana  vurulacaktır.Terazinin kendine olan saygısı bir Aslan burcu tarafından fark edilir ve takdir edilir.

 

Terazi-Başak

Başak burcunun güzel konuşması,organizasyon yeteneğinin olması,görgüsü Terazi burcunu kendisine çeker.Terazi ve Başak burcu uyumluluğu pek uygun değildir.Buna rağmen paylaşabilecekleri çok şey vardır.Terazi burcunun her şeyi analiz edebilme huyu,Başak burcu insanının hoşuna gider.Her iki burç da kaliteli ve abartısız giysilerden hoşlanırlar.

Bu iki burç arasındaki en büyük fark,Başak burcunun çalışarak mutlu olması ,Terazi burcunun ise aksine eğlenerek mutlu olmasıdır.terazi burcu için,Başak burcu ile ilşki hiç de kolay olmaz.Bşak burcu aşırı titiz olur ve bu özellik de Terazi burcunu çıldırtabilir.

Başak burcu yatakta oldukca konuşkan olur.Bunun nedeni ise Başak’ın çpok utangaç olmasıdır.Terazi burcu sevgili Başak ile ilşkiye girmeden önce onu gevşetmeyi bilmelidir.Hoş sohbetler ve canlı tartışmaları severek yapmalarına rağmen,bu sevgi hayatı için yeterli olmayacaktır.

Terazi-Terazi

Terazi ve terazi burcu ilişkisi ayna görüntüsü yaratacaktır.Kendi burçlarının aksi cinsini iyi bilen Terazi onun her şeyini iyibilir ama onun eksiklerini tamamlayamaz.

Terazi burcu ince  burç olarak görünse de çok güçlüdür.Bu urcun insanı çok inatçı olur.Terazi burçları uyumluluğu pek iyi değil.İlişkiler objektif,akılcı ve entellektüel olur.Derşn duygular olmasa da bu Terazi burcunun umrunda olmaz.

Terazi-Akrep

Terazi ve Akrep burcu uyumluluğu çok ilginçtir.Terazi burcu aydınlık ,ince ,seçkin ve zarif olur.Akrep burcu ise karanlık,gizemli ve seksi olur.Akrep burcunun kayb etmek istemeyen Terazi burcu insanı,fazla açık davranmazsa daha iyi olacaktır.Akrep sürekli sevgilinin peşinden koşup onu elde etmeyi sever.

 

terazi ve Akrep burçları arka arkaya gelir ve bu yüzden birbirinin eksik yanlarını tamamlar.Terazi,akılcı,objektiv olduğu gibi aynı zamanda duygusuz ve şehvet duygusu olmayan bir burçtur.Akrep burcu,onun bu eksiklerini tamamlar.

Akrep burcu duygusal burçtur ve onun bu duygusallığını anlayan ve ona ulaşabilen çok az burç vardır.Akrep burcu insanı moreli bozuk olduğunda içine kapanır ve konuşmaz.

Terazi burcu insanının popüler olmaya ve çok arkadaşa ihtiyacı vardır.Akrep ise böyle şeylere gerek duymaz.Terazi burcu dışarıda zaman geçirdiği zaman,Akrep evde oturmayı sever.

Seks Akrep burcu için çok önemlidir.Onun ilişkisinin uzun vadeli olması için sekse ihtiyacı vardır.Aşırı seksuel burç olarak bilinmektedir.Onun için seks kutsaldır ve çok yoğun yaşamayı sever.Terazi burcu bu konuda ona ayak uyduramaz.Akrep burcu sahiplenicidir ve sevgilisini kimseyle paylaşmak istemez.Terazi ve Akrep burşları farklı bakış açılarına sahiptirler.

Terazi-Yay

Terazi ve Yay burcu uyumluluğu oldukca muhteşemdir.Bu iki burç haraketli ve iyimserdir.Her iki burç da sosyal hayatı sever.Yay seyahat etmeyi sever,Terazi ise insanlarla eğlenmeyi sever.Bu iki burcun birbirini ikna edebilmesi çok kolay olacaktır.

Yay burcu çok dürüst ve çok açıktır.Onun bu patavatsız hali,Terazi burcunu incitebilir.Terazi burcu evlilikten yanadır.Yay ise bekarlık burcudur ve özgürlüüğüne düşkün olur.Bu farklılık sorunlar yaşamalarına neden olabilir.Yay burcu evlendikten sonra bireyselliği ve özgürlüğü kayb etmekten çok korkar.Sadece evlendikten sonra özgür olacağına inanırsa evlenmek hakkında düşünecektir.

Terazi ve Yay burcu cinsel hayatı eğlenceli ve canlı olacaktır.Bu durum uzun seneler boyu hep böyle kalacaktır.Yay burcu hatta ay ışığı altında bile seks yapmak isteyebilecek bir burçtur.

Terazi-Oğlak

Terazi burcu insanı,Oğlak burcunun hırsına hayran olur.O her zaman yükselme duygusu ile yaşar.Terazi burcu dış görüntüsüne önem verir ve bu da Oğlak burcu insanının hoşuna gider.Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve tasalı olur.Terazi ise öğle değildir.Böylece Oğlak Terazi burcu sevgilisinin yanında daha rahat olacaktır.

Terazi ve Oğlak burcu arasında olan sorunlar Oğlak burcun sevgilinin aşırı derecede çok çalışması nedeni ile olacaktır.Bu iki burç bazen soğuk ,bazen sıcak ilişki yaşayacaklar.Terazi ve Oğlak burcu uyumluluğu için uğraşlar vermek lazım.

Terazi-Kova

 

Terazi ve Kova burcu uyumluluğu çok iyi bir şekilde olur.Bu ilişkide uzun sohbetler,canlı tartışmalar ve yeni fikirler ortaya çıkar.

Doğru bu ilişkide de bazı pürüzler olur.Kova burcu özgürlük seven burçtur ve o yüzden evlilikten kaçar.Terazi ise evlilikten yanadır.Terazi burcu ile Kova arasında en büyük sorun evlilik sorunu olacaktır.Sabırlı olurlarsa,birbiri için yaratıldıklarını göreceklerdir.

terazi burcu ince zevklere sahip bir kişişdir.Kaliteli ve hoş restoranlardan hoşlanırlar.Kova ise aksine parkta oturun yemek yemeği sever.Bu ise Terazi burcu insanının sevmediği bir haraket.Terazi burcu ,Kova burcu insanını değiştire bilmese bile onu en azından yönlendirebilir.

Terazi burcu ve Kova burcu her ikisi de evlenmeden önce arkadaş olmak isterler.Kova ,Terazinin en iyi dostu olur.Terazi ve Kova burcu cinsel ilişkisi değişik olucaktır.Kova monotonluk sevmez se yeni şeyler denemeye bayılır.Her ne kadar değişik ve anlaşılmayan bir tarz olsa da esnek Terazi ,Kova burcuna kolay bir şekilde uyum sağlar.

 

Terazi-Balık

Terazi ve Balık burcu uyumluluğu astrolojik açıdan yürümeyen bir burçtur.Ama buna rağmen bazı ortak noktaları bulunmaktadır.Yaratıcı Balık burcu çok hassas olur ve bu da Terazi burcunun yapısına çok uygun olur.

Balık burcu hayalcidir ,Terazi ise gerçekçidir.Bu yüzden olaylara pratik çözümler getirirler.Balık sevgili,Terazi burcu sevgilisine ilham verecektir.

Balık burcu rüyaların ve bilinçaltının yöneticisidir.Bu yüzden insanın içi dünmyasına kolay bir şekilde inebilir.Balık burcu için ilişkide kimin lider olaması önemli değildir.Balık her zamna manevi değerler için yaşar.Balık ruh ve maneviyyat burcudur.Balık burcu para konusuna hiç önem vermez.

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.