Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Victoria’s Secret’in şanslı meleği

Victoria’s Secret’in  şanslı meleği

Victoria ‘a Secret’şn şanslı meleği seçilen Jasmine Tookes özeli olarak tasarlanmış Fantasy Bra’yı taşımak için seçildi.

Victori’S Secret Fashion Show zamanı gösterilmek üzere özel tasarlanmış sütyen Fantasy Bra,şanslı melek Jasmine Tookes tarafından giyilecektir.Her sene bir meleğe taşımak şerefi sunulan Fantasy Bra,mücevherlerle süslü olarak tasarlanmıştır.

Fantasy Bra özellikleri nelerdir?

Bu sütyen 3 milyon dolar değerindedir.2016 Birght Night Fantasy Bra,Eddie Bargo tarafında AW Mauzannar mücevherleriyle yapılmış ve Victoria!s Secret için özel olarak tasarlanmıştır.Bright Night Fantasy Bra tasarımında yaklaşık 700 saatlik ekip çalışması yapılmış ve toplamda 9000 adet değerli taş kullanılmıştır.18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrüt taşlarıyla süslenmiş olan bu sütyenin ağırlığı 450 karatdır.Sütyenin kalıbı ise yeni koleksiyonda yer alan Beautiful by Victoria’s Secret push -up modelinden alınmadır.

Fantasy Bra ‘yı kimler taşıma şerefine nail oldu?

Bu özel tasarım pahalı sütyeni Adriana Lima,Alessandro Ambrosio,Candice Swanepoel,Lily Aldridge,Miranda Kerr,Gisele Bundchen,Heidi Klum,Tyra Banks vs. gibi bir çok ünlü modeller taşıdılar.
Fantasy Bra isimli sütyenin tasarımcısı olan Eddie Borgo,ikonik mücevherler ve el çantaları yaratmasıyla ve lüks tasarımları ile tanınan ünlü tasarımcıdır.

Bu sütyenin mücevher tasarımcısı olan AW Mauzannar Bright Night,Yıllardan beri bir çok ilham yaratan kolleksiyonlar yaratmış ünlü bir markadır.

Benzer yazılar