Ağustos 23, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Yağ Yakan,Zayıflatan Kürü

Yağ Yakan,Zayıflatan  Kürü

Yağ Yakan,Zayıflatan Kürü

Farklı sebeplerden aldığımız gereksiz kiloları atmak için her türlü diyeti uygularız.Aldığımız yağları yakmak için bayağı bir uğraşırız.Şimdi vereceğimiz diyetle oldukca çok kolay ve rahatlıkla fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.Amerika Tenneesse Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre yağsız yoğurt tek başına tüketildiğinde bile göbek yağlarının %81 ini erite biliyor.Ama şimdi vereceğimiz karışım yalnız yoğurt deyil.İçerisinde aşırı yağ yakan zencefil,zerdeçalın bulunduğu bu karışımın neler yapa bileceğini artık kullandıktan sonra kendiniz göreceksiniz.

Malzemeler:
4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurt
1 çay kaşığı toz tarçın
1 çay kaşığı zeytinyağı
1 çay kaşığı zerdeçal tozu
1 çay kaşığı zencefil tozu
(Not: Tarçın ve zeytinyağı kullanmaya da bilirsiniz ancak zencefil ile zerdeçal mutlaka olmalıdır.)

Zayıflatan İksirin Yapılışı:

4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kaseye koyun ve içine malzemelerin tamamını ekleyip iyiğce karıştırın. Hazırladığımız bu yoğurt kürünü sabah, öğlen ve akşam yemeklerden 1-2 saat önce aç karnına tüketin.

Yoğurtla zayıflamak hem lezzetli hemde sağlıklı. Ayrıca yoğurdun tok tutma özelliği de var. Bunlarla birlikte yoğurt ileri ki yaşlarda karşılaşabileceğimiz kemik erimesi, diş kaybı ve bağırsak kanseri gibi hastalıkların oluşmasının önüne geçer.O sebeple bol bol yoğurt yiyin.

Benzer yazılar