Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Yeni Bir Trent Gergi Tavan

Yeni Bir Trent Gergi Tavan

Dekorasyon Çok eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Eskiden olduğu gibi insanoğlu ortak yaşam alanları olsun özel yaşam alanları olsun her zaman süslemiş ve daha güzel görünmesi için çabalamıştır. Dekoratif bir çok tarihi eserler bulunmaktadır. Günümüzde ise ev ve iş yeri dekorasyonları insanların çok ilgisini çekecek türden yapılmaktadır. O kadar sıradışı dekoratif ürünler varki bunlar uygulandığı mekana bakıldığı zaman vayy be dedirtecek kadar bizlerin ilgisini çekmiştir. Bunların arasında hem aydınlatmada kullanılan hemde hemde baskı yapılabilen tek ürün olan pvc gergi tavan kumaşları ‘dır. Bu kumaşların en büyük özelliği ise bir metrede tam 20 cm esneme payı vardır. Bu sayede baskı yapıldıktan sonra uygulandığı yere pürüzsüz bir düzlem sağlar ve mükemmel bir dekoratif görünüm kazandırmaktadır.

Gergi Tavan
HD Baskı tekniği uygulanmış gergi tavan

Bu yeni ürün olan gergi tavan o kadar esnek ki 3 boyutlu olarak tasarlanmış bir avize düşünün ve buna giydirilebiliyor. Bu esnekliği sayesinde ev ve iş yeri dekorasyonlarında İç mimarların vazgeçilmez dekoratif tavan ve duvar uygulamalarının arasında ilk sıradadır.

Gergi tavan uzmanlarından edindiğimiz bilgiye göre gergi tavan kumaşlarında kesinlikle 1. sınıf kumaş olanlarının kullanılmasını söylemektedirler. Gergi tavan kumaşları tamamen pvc den üretilmiş olup için de herhangi bir atık madde içermemelidir. Bu sebeple kesinlikle sertifikalı ürünleri gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Gergi tavan kumaşlarının bir başka özelliği ise anti bakteriyel ve anti statik olmalarıdır. Bu sayede hem bakteri barındırmıyor hemde kesinlikle plastikten olmasına rağmen toz ve kirleri tutmuyor.

 

Benzer yazılar