Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

2017 Kış mevsimi makyaj trendleri

2017 Kış mevsimi makyaj trendleri

2017 Kış mevsimi makyaj trendleri

2017 kış mevsiminde hangi makyajın daha çok trend olduğunu bilmek istiyorsanız okuyun.

Her sene giyimden tutun ayakkabıya,çantadan tutun eldivene,tırnak süsünden tutun makyaja kadar her şey yenileniyor ve daha yeni modalarla moda severlerin karşısına geliyor.Her sene olduğu gibi 2017 kış mevsimi makyaj trendleri de değişik ve hoş bir tarzda güzel kadınların güzelliklerini artırmalarına başka bir yardımcı olacaktır.Bakalım maktaj trendleri neler olacak.

2017 kış mevsimi dudak makyajında trend

  • Kırmızı dudaklar.Kırmızı rujlar klasik makyajın vazgeçilmez ürünüdür.Bu renk 2017 senesinde de hala yerini korumakta fakat 2017 kış mevsimi makyaj modasına uymak istiyorsanız   kırmızının daha koyu ve mat olan reklerinden yana seçim yapmalısınız.
  • Gotik dudaklar:Başka makyaj trendi ise gotik dudaklardır.Bu tarzdan hoşlanan bayanlara bir önerimiz olacaktır.Makyajınızı giysinize uygun bir şekilde seçmek istiyorsanız modayı takip etmelisiniz.
  • Pastel ve soft pembe dudaklar:2017 kış makyajından daha bir trend  renk.Daha soft ve koyu pembe renkler tercih edilecektir.Bu makyaj trendi daha çok genç nesil bayanlar için tercih ediliyor.Ama tabi kendini genç hiss eden her kes kullanabilir.

2017 kış mevsimi göz makyajı trendi

  • Bakır gözler:Bu senenin kışında bakır göz makyajı daha çok trend olacaktır.Paris,milano vs. şehirlerde yapılan defilelerde bu makyaj türünden geniş bir şekilde kullanılmıştır.Sadece dikkat edilmesi gereken konu,makyaj yapıldığı zaman makyajı hafif gölgeler yardımı ile belirtmek olacaktır.
  • Dumanlı gözler:Dumanlı gözler hep etkileyicidir.Bu makyaj türü her kadına yakışır.Daha çakici ve seksi bir bakışa sahip olmak isteyenlerin seçimidir.
  • Işıltılı gözler:2017 kış mevsimi göz makyajları trendş arasında ışıltılı renkler yer almaktadır.Özellikle sarı tonlardan yana yapılan tercihlerle daha etkileyici makyaj yaparak ,makyaj modasına ayak uydurabilirsiniz.

 

Benzer yazılar