Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

Aslan burcu
Sevgili Aslanlar saat 05:36 itibariyle Yengeç burcunda meydana gelecek Tam Güneş Tutulması, yaşamdaki yönünüzü belirleyecek istekleriniz ve eğilimleriniz, geçmişte yaşananların üzerinizdeki etkisi, gizli saklı işleriniz, yüzleşmekten kaçındığınız meseleler, bağımlılıklarınız, ruhsal arınma ve tedavi şekilleriniz, gizli görüşmeleriniz, sanatsal çalışmalarınız, öfkeleriniz, seçimleriniz, kısıtlanmanıza neden olan şartlarınız, mistik uğraşılarınız konularında etkili olup kendinizi gerek ruhsal ve gerekse dünyevi olarak gözden geçirmenizi gerktirecektir.Ve bu konulara çok etkili olacaktır.

Tutulmayı olumlu anlamda değerlendirmek için, önünüzdeki 18 aylık süre içinde yazılna kuralları uygularsanız bu dönemi daha rahat atlata bilirsiniz:

  •  Yaşamsal sıkıntılar, sorunlar veya çıkmazlar insanın iradesi, sabrı ve doğru mücadelesi neticesinde çözülebilecek konulardırçBunun için endişelerden kurtularak bilinçli bir şekilde hareket etmeniz gerekir.
  • Öncelikle ruhunuzu arındırmalı, yapabileceklerinizin farkında olmalı, gereksiz mevzuların üzerinde durarak kendinizi kitlememelisiniz.
  • İnanclı olun, içinizdeki o büyük gücü hissedin, birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket ediniz.Bu hayatınıza yeni bir yön çizebilmenizi sağlayacaktır.
  • Sizi durduran, hayatla mücadele etmenizin önünde engel oluşturan nedenler bir sağlık probleminden dolayı ise(fiziki veya ruhsal) tıbbı açıdan destek almanız yerinde olacaktır.
  • İçinden çıkamadığınız problemlerinizi, karmaşık davranışlarınızı çözmenin en iyi yolu gerçeklerden kaçmadan, aşırı duyarlılık göstermeden hareket etmekle mümkündür.
  • Şüphe korkuyu besler. Öncelikle neler sizi rahatsız ediyorsa bunları net bir şekilde kafanızın içinde oturtun. Arınmak için müzik ve sanatla uğraşmak gayet rahatlatıcıdır. Ayrıca inanç sisteminize göre meditasyon, dua, ibadet ruhunuzun arınması açısından son derece ferahlatıcıdır.
  • Aşırı duyarlı davranmayın, olgun bir birey gibi davranınız, sorumluluklarınızın bilincinde olarak hayatınızı düzene koymaya çalışın. Talihinize küsmeyiniz. Çabalayınız. Kısır bir döngü içinde kendinizi hapsetmeyin. Gereksiz herşeyi hayatınızda ayıklayın. Yeniye yer açmaya çalışınız.

Benzer yazılar