Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

9 mart Güneş tutulmasının burcunuza etkisi

Koç burcu

Sevgili Koçlar bugün saat 05:36 itibariyle Yengeç burcunda meydana gelecek Tam Güneş Tutulması sizler açısından gayet önemli gelişmeler yaratacak.Eger bu tutulmayı olumlu bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız önünüzdeki 18 aylık süre içinde bu kuralları uygulamanız lazım.Yaşayacağınız olaylar yalnız özel hayatla deyil tüm ailenizle ola bilir.O yüzden dikkatli olun
Kurallar:

  • Bilinçaltınızdaki tüm korkularınızı, geleceğe yönelik tüm isteklerinizi kafanızın içinde oturtarak yeniye yer açmanız gerekir.Bu ister ev ,isterse de işle ilgili ola bilir.
  • Yuvanızdaki huzur ve mutluluk için, dış etkenlerin sizi etkilemesine izin vermeyin.
  • Sorunlarınızı aile bireyleriyle elbirliğinde bulunarak çözüme kavuşturmalısınız.
  • Dışardaki imajınızla, eviniz alanı içinde ilişkilerinizi dengeye kavuşturun.Yani dışarıda iyi, mutlu bir insan olup, evinizde huzursuz bir kişi profili çizmeyin.(veya tersi).Her zaman aynı olun.
  • Sizi rahatsız eden her ne varsa bunları saplantı haline getirmeyin ve çözmeye çalışın.
  • Kendinizi iyi tanıyın, çekingen davranmayın, herhangi bir nedenle inziva hayatı sürmeyin.
  • Çocuklukta yaşadıklarınıza takılıp kalmayın, kendinize olan güven duygunuzu  ayakta tutun.Kendinize güvenin.

Not: Tam Güneş Tutulmasının ardından aynı saatlerde Aslan burcunda meydana gelecek Yeniay, güven duygumuzu yükseltecek. Yukarıdaki noktalara dikkat edilmesi halinde, Güneş Tutulmasının sizlere hiç bir yan etkisi olmayacaktır . Lütfen bilinçli olalım, gereksiz yere tedirginlik duymayalım ve herşeyden önemlisi kendimize olan güvenimizi, hayata olan inancımızı kaybetmeyelim. Bütün sorunlar sevgi, birlik, beraberlik, güven ve sabırla çözüme kavuşturulabilir.

Benzer yazılar