Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

İlk görüşte aşk varmı?

İlk görüşte aşk varmı?

İlk görüşte aşk varmı?

İlk görüşte aşk kelimesini daha çok kadınlar kullanır.Erkekler bu konuda daha farklı düşünürler.Şimdi Erkeklerin ilk görüşten akş varmı sorusuna verdikleri cevapları size sunuyoruz.Bakın erkekler bu konuda neler düşünüyor.

  •  Spor antrenörü olan 29 yaşlı  Yılmaz’ın fikirleri: İlk görüşte ve her görüşte aşka inanıyorum. Uzaktan beni etkileyen ama yakınlaştıkça daha rahat tavırlar içerisine giren, yediğine, içtiğine, konuştuğuna, haline tavrına dikkat etmeyen kadınlar malesef aşkı öldürüyor, elektrik falan kalmıyor.
  • Diş hekimi olan 32 yaşlı Keremin fikirleri: İlk görüşte aşık olduğumu zannettiğim biri vardı, meğer daha önce çok sefer aynı arkadaş grubunda karşılaşmışız ama ben fark etmemişim. Sevgilimin olmadığı bir dönem, üzerinde sarı elbisesi ve salınık saçları ile ilk defa onu fark ettim ve çok etkilendim. Bu ilk görüşte aşka örnek olarak sayılır mı bilmiyorum ama benim için çok etkileyici bir tecrübe oldu. Onu o şekilde gördüğümde aklım başımdan gitti diyebilirim.
  • Bankacı olan 42 yaşlı Ceyhun’un fikirleri: Ben inanmıyorum ya da henüz başıma gelmedi. 13 yıllık evliyim, eşim ile lisede tanıştık ancak seneler sonra ünivesiteden mezun olduktan sonra bir araya geldik.
  • İnşaat mühendisi olan 25 yaşlı Sergen’in fikirleri: Yıldırım aşkı diye birşey var. Bir seferinde bir kız gördüm ve tutuldum. Aynı dili bile konuşmuyorduk ama bunu o da hissetti, tanıştığımız gün ve sonrasında 4ay boyunca bir an bile ayrılmadık. Şu anda görüşmüyoruz ama onu tanıdığım ve bana bu hisleri yaşattığı için kendimi çok şanslı sayıyorum.
  • Personel müdürü olan 37 yaşlı Bekir’in fikirleri: İlk görüşte bir hissiyat yoksa sonra zorlama ile işler yürümüyor. İlk görüşte aşık olmalıyım demiyorum ama cinse çekim mutlaka olmalı. Böylesi bir çekim hissettmediğim bir kadın ile 2.defa görüşmem çok zor, gereksiz.

Benzer yazılar