Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Irina Shayk Fotoları

Irina Shayk Fotoları

Irina Shayk (gerçek adı Shaykhlislamova) Emanzhelisk, Rusya’da küçük bir kasabada 6 Oca 1986 tarihinde doğdu. O Intimissimi iç çamaşırı özel sözleşmeli yüzü oldu ve Sports Illustrated Swimsuit Issue onun ilk görünüm yaptığında Irina 2007 yılında uluslararası tanınma aldı. O da 2011 yılında kapağı süsleyen 1 Rus model ve Models.com onun sosyal medya aşağıdakiler için, dünyada No.7 de Irina sırada yer alıyor.

Irina ShaykIrina diğer pek çok üretken kadın gibi Reese Witherspoon ve Fergie arasında Avon Kozmetik küresel güzellik elçisi olduğunu. O Vogue, GQ, Harper ‘s Bazaar, Elle, Glamour, Marie Claire, Cosmopolitan ve diğerleri dahil olmak üzere üst dergi kapakları süslemekte. Irina dünyalar gibi Mario Testino, Bruce Weber, Mario Sorrenti, Paolo Roversi, Giampaolo Sgura, Ellen Von Unwerth ve Mariano Vivanco gibi üst fotoğrafçılar bazıları tarafından mercekli edilmiştir. 2014 yılında Irina Hollywood film ‘Hercules, Megara, Herkül eşi olarak ona büyük başarı yakaladı: Brett Rather yönettiği Trakya Savaşları “.

Irina Shayk

Irina birçok uluslararası ödül aldı: En İyi Uluslararası Model 2010 Glamour İspanya, Marie Claire Prix de la Moda Ödülleri 2011, 2011 Yılı GQ Mexico Kadın, Glamour Rusya Model Yılı 2012, Michael Bloomberg, Glamour Rus Miras Festivali ödülü 2012 Yılın 2014 Rusya Kadın.

2012 yılında Irina Rusya’nın Next Top Model televizyon imtiyaz Top-Model po-russki bir ev sahibi oldu. Irina Soçi 2014 Kış Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreni bir parçası oldu – o sporcuların geçit töreni sırasında Rus heyetine önde girdi. Irina şu anda Rus yardım kuruluşu Pomogi.org kendi ülkesinde, muhtaç çocuklara ve ailelere yardım ile çalışıyor.

 

Irina Shayk Foto Galeri

 

Benzer yazılar