Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Dua Lipa’dan Sürme Sanatı

Dua Lipa’dan Sürme Sanatı

Dua Lipa müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırırken stili ve güzellik tercihleriyle de yeni nesil ikonumuz olma yolunda hızla ilerliyor. Bob saçlarıyla hali hazırda kendine ait bir güzellik imzası oluşturan Dua, cesur makyaj oyunlarıyla da güzellik tutkunlarının dikkatini çekiyor. Allık bombası makyajını henüz aklımızdan çıkaramamışken geçtiğimiz gün Londra’da bir arkadaşının doğum günü partisine katılan genç şarkıcının bu kez radarında cesur göz çizgisi görünümü var.

Dua Lipa'dan Sürme Sanatı

Uzun ve ultra keskin bir kuyrukla bakışlarına çekicilik katan Dua Lipa, klasik bir Göz çizginiz görünümünden farklı olarak göz pınarlarını da oyuna dahil etmiş. Aynı sert hatları göz pınarlarını belirginleştirmek için kullanan başarılı yıldız, karakterli göz makyajını exstravagan kiripikler ile tamamlayarak tam anlamıyla oyuncak bebek bakışları elde etmiş. Dua makyajının geri kalanını sade ve naturel tonlardan tercih ederek tüm dikkati bakışlarında toplamış. Dua’nın Göz çizgisini incelerken dikkat etmek lazım, çünkü bir yeriniz kesilebilir. Ünlü güzelin bu etkileyici göz makyajı için bir araya getirdiğimiz ipuçlarından yardım alın.

  1. Göz pınarları çabucak sulanabildiğinden waterproof bir ürün kullanmaya özen gösterin.
  2. Göz çizginiz ultra keskin olmadıysa üzülmeyin, makyaj temizleyiciyle ıslattığınız bir kulak temizleme çubuğu ya da keskin bir fırçayla uygulayacağınız concealer ile kenarları düzeltin.
  3. Bu cesur uygulama için eyeliner tutuşu oldukça önemli. İnce uçlu ve elinizde konforlu bir şekilde tutabileceğiniz bir ürün tercih edin.
  4. Göz çizginizi tek seferde hızlıca sürmek için Youtuber’lardan öğrendiğimiz bantlama tekniğini kullanabilirsiniz.
  5. Göz çizginiz sürerken yapılan en büyük hata gözü kapatmak ya da kapağı parmakla germek. Size en uygun göz çizgisi yani sürme uygulaması için gözlerinizi kapatmayın, hafifçe aşağı bakarak ve göz kapağını serbest bırakarak Göz çizginizi sürün.

Benzer yazılar