Dolar 8,5128
Euro 10,2877
Altın 499,51
BİST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25 °C
Parçalı Bulutlu

İkizler burcu özellikleri

İkizler burcu özellikleri

İkizler burcu özellikleri

İkizler Burcu  Özellikleri İkizler burcu değişken bir yapıya sahiptir ve hava grubuna bağlıdır. Burçlar arasında en çekici kişiler İkizler burcu insanlarıdır.Oldukça zeki ve becerikli kişilerdir ve  değişken bir yapıya sahip kişilerdir. Tek kişilik onlara yetmez ve bu nedenle burcun adı İkizler‘dir. Meraklıdırlar  ve her şeyi öğrenmek, her konuda bilgi sahibi olmak isterler. Yaptıkları her şey aniden gelişen bir durumdur ancak çoğu insan bunun önceden düşünülmüş veya planlanmış bir durum olduğunu düşünür.
İkizler burcunun akılları yorulmak nedir bilmezler ve  kendilerine has davranışları vardır. Özellikle de espri yetenekleri çok güçlüdür.  Ruhları yaşlanmak nedir bilmez. Çocuksu bir saflıkları vardır. O kadar çekicidir ki buna kimse karşı koyamaz, bu durum doğuştan gelen özellikleridir. Konuşma yetenekleri parlak ve üst düzeydir. Ancak ciddi bir konuşma yapacaksa zorlanmaya başlar. Tam anlamıyla sessiz bir kişiliğe dönüşürler.
İkizler burcu özellikleri  özel duyguları üzerinde konuşmaktan pek hoşlanmaz. Bunun yerine saatlerce macera filmi üzerinde konuşmayı tercih ederler.Belirsiz yapılarından dolayı onları anlamak oldukça zordur. İkizler burcu insanları sevimli, yerinde duramayan, şirin ve esprili insanlardır. En belirgin özellikleri ise karışık bir kişiliklerinin olmasıdır. Karamsar, iğneleyici konuşmaları ve kıskanç olmaları olumsuzluk olarak ön plana çıkar. Kolay sinirlenir, kolay sakinleşir. Bu durum aslında burcunun simgesi gibi olan çift karakterlerinden kaynaklanır. Zeki olmalarının yanına, sezgisel güçleri de eklenince, karşısındaki insanı çözmesi hiçte zor olmaz. İkizler burcu insanı tam anlamıyla karşısındaki insanı okur. Ondan bir şey gizlemek neredeyse imkansız bir olaydır. Enerjileri o kadar yüksektir ki, tam anlamıyla insanların başını döndürebilir. Hızlı ve pratik insanlardır. İstedikleri sürece başaramayacakları bir şey yoktur. Bilgili yapısı ile insanları kendisine bağlamayı iyi bilir.
İkizler burcunun duygularının biraz şeytanidir. Yetenekli ve hevesli yapıları ile içlerindeki enerjiyi sürekli olarak kullanırlar. Enerjilerini çeşitli alanlarda kullanmaktan asla çekinmez. Sürekli olarak yenilik arayışındadır. Tek bir konu ile ilgilenmekten aşırı derecede sıkılır, anı yaşamak ister ve bu nedenle plancı değildirler. Bu özellikleri iş olsun, arkadaşlık olsun, aşk hayatı olsun her alanda kendisini gösterir. Hareketli bir hayat ister. İstedikleri ve bekledikleri olmadığında ise aylaklığa varan davranışlar sergileyebilirler. Tüm zamanlarını boşa harcarlar. Yaratıcı olmalarından dolayı kendisini oyalayacak bir şey mutlaka bulurlar.
İkizler burcunun özelliklerinden biri de hassas yapıya sahip olmaları ve kolayca kırılabilmeleridir.  Aşırı derece konuşkandır, suskunluk sergiliyorsa ters giden bir durum var demektir. İkizler burcu insanları kültürlü ve dengeli kişiler ile dostluk kurmak ister. Çok dostcanlıdırlar.
Liderlik özellikleri vardır, neşelerini hiç bir zaman kaybetmezler, bu durum endişeli olsalar da değişim göstermez. Birçok insan İkizler burcunun biraz yalancı olduğunu düşünür. Aslında bu durum tam tersidir. Söyledikleri her sözde dürüstlük sergilerler. Fikirlerinin sürekli değişim göstermesi onlara bu sıfatın takılmasına neden olur. İçten pazarlıklı davranışları sergilemez ve sergilenmesini de istemez.İşlek zekaları sayesinde her şeyi kolaylıkla anlayıp, kavrayabilme yeteneğine sahipdirler.  İkizler burcu insanlar tam anlamıyla bukalemun gibidir. İnsanların istediği ve beklediği gibi davranışlar sergilemekten hoşlanırlar. Yine de gerçek yüzlerinin insanlar tarafından keşfedilmesini istemezler. İkizler burcu keskin bir zekaya sahip olsa da romantik insanlardır.
Zamanlarını sürekli bir şeyler öğrenmek için israf edebilir. Onlar aklının kölesi olmak istemez, efendisi olmak ister. İkizler burcu insanları hem sanata hem de gündelik işlere yatkındır ve bu konuda da oldukça başarılı olduklarını söylemek gerekir. Burçlarının özelliklerinden dolayı yeteneklerini tek bir noktada toplayamazlar.İkizler burcunun insanları kolaylıkla bir öğüdü kabul etmez. Yapılmış olan iyi bir teklife bile düşünceli bir şekilde yaklaşırlar. Becerileri o kadar iyidir ki yaptıkları hareketli mazur göstermesini bilirler ve buna devam ederler. İkizler burcu insanlarının acı çekmediği, yalnızlığı hissetmediği düşünülür. Aslında bu durum tam tersidir. Aksine diğer burçlardan daha fazla acı çekebilir. Ancak bu durumu alkol alarak kapatma ihtiyacında hisseder kendisini. Ancak depresyona girse de bu durum hızlı bir şekilde değişim gösterebilir.
İkizler burcu insanı güçlü bir kişiliğe sahiptir.

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.