Nisan 24, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Facebook’ta yeni uygulama

Facebook’ta yeni uygulama

Facebook’ta yeni uygulama

Facebook daha önce Messenger uygulamasını kullanıcılarına adeta baskı yaparak yükletdi.Messenger yüklemeyen kullanıcılar mesajlar bölümünü kullanamaz hale geldiler.Bu yüzden mesajlarına ulaşamayan kullanıcılar mecburen messenger uygulamasını yüklediler.

Facebook’ta yeni uygulama daha.Facebook bu uygulamadan sonra yeni bir hedef belirledi.Açıklamaya göre Moment’s uygulamasını yüklemeyen kullanıcılar senkronize fotolara ulaşamayacaklar.Sosyal medya devinin söylediğine göre Moment’s uygulaması olmayan kullanıcılar oto-senkronizasyon uygulamasından otomotik olarak uzak kalacaklar.Bu yüzden bu uygulamayı yüklemek şart.

Ünlü teknoloji sitesi Techrunch’a söylediklerine  göre; kullanıcılar, özel albümlerine yönelik bildirimleri, eğer Moments uygulamasından faydalanmayı tercih etmezlerse ,ne e-posta ne de akıllı telefonda edinemeyecekler. Kullanıcılar söz dinler (!) ve uygulamayı yüklerler ise hiç bir  sorun yaşanmayacak. Aksi takdirde, senkronize fotoğrafların yok olması halinde, geri getirilmesi epey zorlu bir süreci temsil edecek.

Sosyal medya servisi de, Microsoft’un Windows 10 güncellemesi gibi bir uygulamayı tercih ediyor. Kimi kullanıcılar bunu can sıkıcı ve mahremiyet zedeleyici olarak nitelendirirken, diğerleri ise çağa uyumlu olmak biçiminde tanımlıyor.

Benzer yazılar