Şubat 24, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Gördüğü şiddet sonucu intihar etti.

Gördüğü şiddet sonucu intihar etti.

Gördüğü şiddet sonucu intihar etti.

Bir kadın şiddeti daha.

İzmir Bornova İlçesinde yaşayan 29 yaşındakı 1 çocuk annesi olan Fatma Sarıaslan,eşi ve yakınlarından dayak gördüğü için intihar etti.

Eşinden gördüğü şiddete dayanamayan ve bunalıma giren genç kadın intihardan önce Facebook sosyal medya hesabından gördüğü şiddeti anlatdı ve son fotoğraflarını paylaştı.

İzmir ,Altındağ 4281/1 sokakta yaşayan 29 yaşındakı Fatma Sarıaslan eşiH.S tarafından ve yakınlarından şiddet gördüğününden bunalıma girdi.Yakınlarının ifadesine göre,hakkında koruma kararı çıkmasına rağmen genç kadın son gece daha bir şiddete daha fazla dayanamadı ve ilaç içerek intihar etti.
Fatma Sarıaslan’ın, intiharından önce Facebook’taki sosyal medya hesabından, gördüğü şiddeti anlattı ve şiddetin korkunç izlerini taşıyan fotoğrafları paylaştı.

İntiharan önce Fatma Sakıaslanın Facebook’ta yazdığı mesaj:

“Belki herkes bu boşanmada beni suçlayacak. Ama H.’nin dayısı ve kızı beni döverken H. kollarımı tutup güya beni savunurken darp raporu almamam için beni tehdit etti. ‘Merdivenlerden düştüm diyeceksin’ dedi, ‘Eğer şikayet edersen boşarım seni’ dedi. Bu saatten sonra bugün itibariyle H. denen şahıs ne oğlumun, ne de benim hayatımda yok. Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum…yorum size kalmış….”

Paylaştığı tüm fotoğraflarında vücudunun adeta her yerinde morluklara rastlandı.

Benzer yazılar