Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Yeni Televizyonlar

Yeni Televizyonlar

Yeni Televizyonlar

Yeni RL838 ve TL838 / 868 TV’lerde Smart TV hizmetlerini kullanmak için gerekli her şey TV’nize entegre olarak bulunuyor.Bu seriler USB, HDMI® ve LAN gibi çeşitli arabirim seçeneklerini içermektdir ve isteğe bağlı olarak sağlanan bir WLAN USB dongle aracılığıyla kablosuz kullanılabilme özellikleri vardır. DLNA® onayı, teknik özellikleri destekleyen diğer aygıtlarla birlikte çalışabilirliği garantiler. HbbTV® (Hibrit yayın geniş bant TV) hizmetlerine de erişebilirsiniz. HbbTV® yayın yoluyla iletilen TV hizmetlerini, geniş bant yoluyla iletilen servislerle sorunsuz şekilde birleştiren açık bir platformdur; bu servislerin arasında TV programı veya Catch-up TV ile ilgili ek bilgilerin sağlanması sayılabilir. Hibrit servisleri tamamlamak üzere, RL838 ve TL838 / 868 modelleri Toshiba Places yoluyla katma değerli hizmetlere ve içeriklere kolaylıkla erişmenizi sağlamaktadır.

Toshiba Places sayesinde, kullanıcılar doğrudan bir TV yoluyla, güvendikleri bir sağlayıcı tarafından sunulan Web tabanlı içeriklerin ve hizmetlerin tadını çıkarabilir ve bunları paylaşabilirler. Video Place abonelik veya İzleme Başına Ödeme yoluyla İsteğe Bağlı Video hizmetlerine erişim sunmakta. News Place farklı haber hizmetlerine, Music Place ise çeşitli müzik kataloglarına ve İnternet radyo hizmetlerine erişmenizi sağlıyor. Son olarak, kullanıcılar Social Place ile web platformlarına video ve fotoğraf yükleyebilir ve bunları dünyanın dört bir yanında bulunan aileleri ve arkadaşlarıyla kolaylıkla paylaşabilir. Aynı zamanda Facebook’a erişim sunarak arkadaşlarınızla bağlantı halinde kalmanızı sağlama özelliğine sahiptir.

Yeni televizyonların  TL838 ve TL868 serileri, 3D Full HD LED panellerinde 3D içerik görüntüleme özelliği de vardır. Bu seriler aynı zamanda, kullanıcılara 3D içerik seyrederken mümkün olan en gelişmiş görüntü kalitesini sağlamak için 3D aktif shutter gözlük teknolojisini de destekliyor. Görüntülerin pürüzsüz ve akıcı olmasını sağlamaktan ötrü, paneller arka ışıklandırma kontrollü Gelişmiş Hareket ve Çözünürlük (AMR) 200 destekli olarak üretilmiştir.

Benzer yazılar