Dolar 32,3286
Euro 34,4703
Altın 2.489,86
BİST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22 °C
Açık

Oğlak burcu uyumluluğu

Oğlak burcu uyumluluğu

Oğlak burcu uyumluluğu

Oğlak-Koç 

Oğlak burcu insanı,Koç burcuna aşık olduysa demek Oğlak burcunun zor günleri başlıyor demektir.Bu iki burç oldukca çok farklıdır.Ama buna rağmen  her şey  mümkün olabilir.

Oğlak burcu geleneşçidir,büyük organizasyon ve şirketlerde oldukca başarılı olur.Oğlak burcu insanıemir komuta zincirini iyi anlayan biridir ve bu emire çok uyum sağlar.Koç burcu ise başkasının emrleri altında çalışamaz.

Oğlak burcu insanı oldukca düzenli ve planlanmış bir hayat sürmeyi sever ve karşısındaki insanın da böyle olmasını ister.Koç burcu insanı çok huzursuz olur.Bu huzursuzluk Oğlak burcu insanını çok sinirlendirir.Kiç burcu insanı kendisine vurgundur,yeni projelerle kendisini isbatlamayı ister.Oğlak burcu ise toplum tarafından onaylanmayı seven burçtur.Oğlak ve Koç burcu ilişkisinde,Koç burcu sevgili başarılı olduğunda buna en çok Oğlak burcu sevinir ve onunla gurur duyar.

Oğlak ve KOç burcu ilşkisi aşktan çok iş hayatında başarılı olacaktır.Her iki burç da işkoliktir ve her zaman çalışmayı sever.

Oğlak ve Koç burcu uyumluluğu o kadar iyi olmazsa da çabalar sayesinde belki bir şeyler olabilir.İki burç da seksten zevk alırlar.Oğlak daha duyarlı ve dokunmaya düşkündür.Koç oldukca aceleci olur.KOç burcu insanı meraklı ve hayalperest olur.Her zaman yeni fikirler ve büyük hayaller peşindedir.Koç burcu insanı her zaman gerçekçi olmasa da hedeflerinden asla şaşmayan bir burçtur.

Oğlak-Boğa

Oğlak ve Boğa burcu uyumluluğu çok iyi olur.Her iki burç da her yönden uyuşur ve tatmin olurlar.Her iki burcun da bakıış açısı nerdeyse aynıdır.lüks ,zevk ve mutluluk tam onların düşünceleri.

Boğa burcu güvenilir,sağlam,pratik ve azimli burçtur.Bir Boğa burcu insanında,bir eşte aranılan tüm özellikler vardır.Oğlak burcu evliliğe gerçekçi yaklaşır ve eşine güvenmek ister.Ev ve aile Oğlak için çok önemlidir.Boğa burcu insanı eşine bağlı ve sadık olur.Çok nadir zamanlarda eşini terk eder.Bu iki burcun ilişkisi sıkıcı olmaz.Boğa burcu insanı komforuna çok düşkün olur.Evinde her şeyin rahat ve komforlu olmasını ister.

Oğlak ve Boğa burcu ilişkisinde yatak mevzusunda da her iki burç düşünceli ve yavaştır.Boğa burcu,Venüs gezegeni tarafından yönetilir ve bu etki ona yaşlansa bile cazibesini kayb etdirmez.

Oğlak burcu insanı pahalı mücevher almayı sever,Boğa burcu insanı da bunu çok büyük memnuniyyetle kabul edecektir.Her iki burç da güzel eşyalardan zevk alır.Oğlak burcu antika ve tarihle ilgilenir.

Boğa burcu insanı bahçeli evde ve yeşillikler,çiçekler arasında olmayı çok sever.Oğlak ve Boğa burcu birlikte bahçe ile uğraşmaktan zevk alırlar.Dışarıda yemek yemek her iki burucun da sevdiği bir şeydir.

Oğlak-İkizler

Oğlak ve İkizler burcu astrolojik olarak uyumlu burçlar sayılmazlar.İkizler burcu çok enejilidir,fazla haraketlidir ,Oğlak burcu ona ayak uyduramaz.Oğlak burcunun İkilzer’i sevme sebebi,İkizler’in çok zeki olmasıdır.İkizler ,Oğlak burcu insanını gevçetebilme gücüne sahiptir ve bu Oğlak’ın hoşuna gider.

İkizler burcu insanı kimseyi sahiplenmeyi sevmez ve oldukca meşgul bir burçtur.İkizler burcu insanı da meşkul bir burç olduğu için ,işkolik Oğlak burcunun durmadan çalışmasına ses çıkarmaz.

İkizler burcunun insanı her yönlü çözme gücü olması Oğlak burcu insanını endişelendirecektir.Oğlak tamamen çözüldükten sonra terkeedilmekten çok korkar ve bu konuda haklı da olabilir.İkizler burcu insanı sürekli yeniliklerle tanışmayı seven burçtur.Dünyadakı yenilikleri sürekli takip eder.

İkizler burcu insanı enerji topudur ve durmadan çalışmayı sever.Oğlak ve İkizler burcu ilşkisinde her iki burç da ilginç konularda tartışmalar yapmayı ve fikir alışverişlerinde bulunmakları ile zevkli bir zaman geçirecekler.Oğlak burcu onun bu yönlerini çok beğenir.

İkizler burcu insanı yatakat yaratıcı ,yenilikçi,espirili,çok yönli ve az bulunabilen bir partnerdir.İkizler burcu yatakta çok kabiliyyetli olur ve Oğlak burcu sevgilisini de yeni şeyler düşünmeye zorlar.Her zaman değişikliğe ihtiyac duyan İkizler burcu tarafından terk edilmek istemeyen Oğlak burcu partner,her zaman yaratıcı olmalıdır.

Oğlak-Yengeç

Oğlak ve Yengeç burcu uyumluluğu ya hiç olmaz,ya da kusursuz olur.Bu tamamen onların elinde olan bir iştir.

Oğlak burcu hırslı olur ve toplumda saygın bir yer edinmek ister.Yengeç burcu ise şirketler,kurumlar ve politikada oldukça başarılı olur.Oğlak burcu toprak elementi olduğu için çok pratiktir.

Yengeç buru Oğlak’tan oldukca farklıdır ve çok duygusal bir burçtur.Yengeç burcunun ilgi alanı evi ve ailesidir.Yengeç işte çok çalışır ama Oğlak burcu insanı gibi kendini işe vermeyi sevmez.Yengeç burcu insanı Oğlak burcunun hayalini kurduğu ama yapamadığı ev hayatını kuracaktır.Çocuklarına çok iyi bakacaktır.Yengeç burcu evcimen bir burç olarak tanınır.

Oğlak ve Yengeç burcu ilişkisinde ,Oğlak burcunun evden ayrı geçirdiği zamanlar  Yengeç için sorun olacaktırBu nedenle Yengeç hep askın suratlı olacaktır ve her şeye alınacaktır.Oğlak burcu ise bunu anlamayacak ve Yengeç burcu insanının evde çok zaman geçirdiği için böyle olduğunu düşünecetir.Yengeç burcu eş,durmadan çocukları düşünür ve eşini ikinci plana atar.

Oğlak burcu aile geleneklerine ev eşlerine çok değer verirler.Oğlak burcu insanı yaşlı insanların anılarını dinlemeyi çok sever.Yengeç burcunun da aileye ve akrabalara bağlı olmsaı Oğlak burcu ile aralarında daha uyumlu bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.

Oğlak burcu,Yengeç’ten daha pratik olur ve finansal konularda oldukca yetenekli olur.Yengeç burcu insanı oldukça tutmludur,bankada hesab açarak geleceğini güvence altına almayı çok sever.Parasını hesaplı kullanır ve para biriktirir.Bu özellik de Oğlak ile daha iyi uyumluluk sağlamalrına neden olabilir.

Yengeç burcu oldukca duygusal burçtur ve Oğlak burcunu ilgisiz ve soğuk bulacaktır.Yengeç’ler durmadan sevilmeyi ve sevgisini göstermeyi ister.

Oğlak-Aslan

Oğlak ve Aslan burcu uyumluluğu astrolojik olarak imkansız görünse de ,ama bu ilişkinin olması için bir çok nedenler vardır.

Oğlak ve Aslan burcu her ikisi de sosyal hayatı seven burçlardır.Aslan burcu insanı abartmayı sever ve dışa dönük bir burçtur.Oğlak burcu insanı ise içe dönük olur.Oğlak burcu başarılarını artıkmak için,Aslan burcu ise sadece eğlenmek amaçlı sosyal olmayı severler.Her iki burcun insanı da iyi giyinmeyi sever ve her türlü kültürel ortamlarda bulunmayı severler.

Alan burcu insanı,gelirlerini hesaplamaz ve sürekli para harcar.Aslan pratik bir burç değildir.Sabir nitelik sahibidir ve esnek değildir.Aslan burcu değişik koşullara adapte olamaz.Onun bu özellikleri Oğlak burcunu sinirlendirir.Aslan burcu işle ilgili konularda Oğlak burcunun fazlasıyla ciddi bulur.Bunalara rağmen eğer Oğlak ve Aslan burçları arasında sevgi varsa,onlar arasında ilişki iyi olabilir.

Aslan burcu insanı hayranlık duyulmaktan çok hoşlanır.Bunu yatakta bile ister.Oğlak burcu ise bunu menuniyyetle yapar.

Oğlak ve Aslan burcu ilşkisinden bebek olursa,Aslan burcu insanı çocukla ilgilenen,alakalı ve oyuncu harika bir ebeveyn olacaktır.Oğlak burcu da iyi ebeveyndir ama çocuk büyüdükce iyi anlaşmaya başlarlar.

Oğlak-Başak

Oğlak ve Başak burcu uyumluluğu kusursuz olacaktır.Başak burcu,Oğlak burcunun işkolik olmasında rahatsız olmayan bir burçtur.Çünkü kendisi de her zaman çalışır.

Başak burcu evrendeki eb seksi burç olabilir.Bununla yanısıra oldukca iyi iletişimci bir burçtur.Bu yüzden nasıl sevk alacağını ve vereceğini çok iyi bilir.İki burç da toprak elementidir ve bakış açıları oldukça aynıdır.Bu yüzden çok iyi bir şekilde uyum sağlarlar.

Oğlak-Terazi

Oğlak ve Terazi burcu uyumluluğu astrolojik olarak pek uyumlu değildir.Bu iki burç birbiri ile sert açıda olurlar.Buna rağmen isterlerse ve çaba gösterirlerse başarılı olabilmeleri mümkündür.

Bu iki burcun ikisinin de ypğun sosyal hayatı vardır.Oldukca enerjili burçlardır.Terazi burcu insanı gezmeyi Oğlak’tan daha çok sever.Terazi’ler nerdeyse her kesi tanır ve Oğlakları harika insanlarla tanıştırır.Oğlak her zaman arkadaşlık çevresini genişletmeyi sever.Oğlak burcu Terazi burcu sevgilisini çevresi ile tanıştırmaktan gurur duyarlar.

Oğlak ve Terazi burçları ikisi de öncü nitelik sahibidirler ve değişikliği severler.Terazi burcu gücünü kurnazlık ve incelikle kullanmayı çok iyibilir.Oğlak ve Terazi burcu ilişkisinde,Oğlak burcunun sürekli çalışır halde olması Terazi’ni çok sıkacaktır.Oğlak ona bu durumu hayatın daha iyi olması için çalıştığını söylerse Terazi burcu sakinleşecektir.Oğlak burcu eş tarafından sürekli yanında istenilmekten çok sıkılır.terazi burcu ise eşi yanında olmadığı zaman rahtsızlık hiss eder.

Oğlak ve Terazi burcu arasında başka bir sorun ise terazi burcu insanının pratik olmama sebebidir.Oğlak kararlıdır ve ne istediğini iyibilir.Terazi ise dağınık fikirli ve kararsızdır.

Oğlak-Akrep

Oğlak ve Akrep burcu arasındaki ilişki heyecan verici bir iliki olacaktır.Bu ilşikide Akrep Oğlak’ın dengeli ve pratik olmasına,Oğlak ise Akrep’in yoğun duygulara ve tutkuya sahip olmasından dolayı sevgi yaranabilir.Akrep burcu su elementidir ve toprak elementi olan Oğlak burcu ile çok verimli ilişkileri olur.Akrep burcu insanı çok kurnazdır.Akrep burcunun bur kurnazlığı Oğlak burcuna finansal açıdan çok yardımcı olacaktır.Oğlak burcu insanı servet yaratmayı ister ve bu amacına ulaşmak için çok çalışır.Akrep burcu da Oğlak burcu gibi çalışkan,kararlı ve hedefine bağlı bir burçtur.

Oğlak burcu daha esnektir.Sabit niteliğe sahip olan Akrep burcu insanına bir şeyi kabul etdiremezsiniz.Oğlak onun bu durumunu bazı durumlarda çok beğenir.Bazen ise bu durum oldukca çekilmez olabilir.Akrep burcu sezgilerle,Oğlak burcu ise akıl ve mantıkla haraket eder.Oğlak burcu buna alışmalıdır.Akrep özellikle para konusunda oldukca doğru kararlar verir.Oğlak burcu zamanla buna sahit olacaktır.

Oğlak ve Akrep burçları her ikisi kapalı ve tedbirli olur.Akrep burcu insanı arada olan sohbeti kimseye anlatmaz.Akrep düşünmek içi zamana ihtiyaç duyar,bazen sorunun ne olduğunu kendisi bile bilmez ve çözmeye çalışır.Bu zaman Oğlak burcu onu yumuşak bir şekilde konuşturabilirse ve açmaya çalışırsabu onların ilişkisine çok yardımcı olacaktır.

Akrep burcu oldukca tutkuludur.Bu tutku Oğlak burcunu çarpabilir.Bu tutku Oğlak burcunun nefesini kesecek ve daha istekli olmasına sebep olacaktır.Akrep burcu sevdiğine hayat boyu sadık kalır.Bu burcun insanları sevdiklerini hiç bir zaman bırakmazlar.Onlar maymun iştahlı değillerdir.Akrep saplantılar burcudur.Yine de Oğlak ve Akrep burcu uyumluluğu çok iyi olacaktır.

Oğlak-Yay

Oğlak ve Yay burçları birbirinden sonra gelir.birbirinin arkasınca gelen burçların uyumluluğu oldukça zordur.Genelde arka arkaya gelen burçlar birbirinin eksiklerini tamamlar.Oğlak burcu ile Yay burcu bir çok konularda tamamen zıttır.Yay burcunun üyümserliği,Oğlak burcunun gerçekçiliği arada büyük farktır.Yay burcu insanı ,Oğlak burcu insanını karamsar olmakla suçlar.Yay burcu insan seyahat etmeyi çok sever ve çok haraketlidir.Oğlak burcunun böyle olmaması Yay burcu insanını çok sinirlendirecektir.Oğlak ve Yay burcu uyumluluğu hiç kolay değildir.

Yay burcu insanı sporla ilgilenir ve Oğlak burcunun fazla kilolu olmasına takılabilir.Oğlak burcu ya onun hoşuna gitmek için spor yapmalı,ya da onun laflarını umursamamalıdır.Yay burcu patavatsız burçtur ve Oğlak burcunun kibarlığı ile Yay burcunun bu huyu hiç de uyum sağlamaz.

Oğlak ve Yay burcu ilişkisinde ,OĞlak burcunu Yay ‘ın atletik vücudu tahrik eder.Zamanla hiç bir konuda uyumlu olmadıklarını anlayacaklar.Oğlak ve Yay burcu ilişkisinde evin tüm masraflarını Oğlak karşılamalı olacaktır.

Oğlak-Oğlak

Oğlak burcu insanları oldukça çalışkan,işkolik olurlar.İşlerine ayırdıkları zamandan dolayı özel hayatlarına hiç zaman ayıramazlar.Oğlak ve Oğlak burcu uyumluluğu özel hayatları düşünmezsek çok iyi olacaktır,ama Oğlak özel hayatını da düşünmek zorundadır.Cinsel hayatlarına zaman ayırmak zorundalar.

Bu burcun insanları her türlü fedakarlık yaparak birbirinin hayatına ve başarılı olmalarına destek olacaklardır.

Bu iki burç arasındakı,zorluk işten dolayı ilişkilerine  zaman ayırmamak olacaktır.

Oğlak-Kova

Astrolojide zıt burçlar birbirini çeker ve beraberlikleri  uzun sürer ama Oğlak ve Kova burçları ile bu durum çok farklıdır.Oğlak ve Kova burçları uyumluluğu hiç de iyi değildir.

Kova burcu insanı gelenekçi değildir,her zaman yenilikleri sever,Oğlak burcu insanı ise gelenekçidir.Kova burcu isyankar olur ve Oğlak burcu gibi toplumda olan statüsüne önem vermez.Kova her zaman güncel olan her şeyin peşindedir.

Kova burcu,Oğlak burcuna göre daha soğuktur ,çünkü Kova burcu insanı duygusal değil objektif olur.Oğlak burcu ilk başlarda Kova’nın bu huylarına vurulmuş olsa da,zamanla daha dengeli,sevgisini gösteren,yakın ve içten biri ile birlikte olmak isteyecektir.Kova hiç bir zaman böyle olmaz.

Oğlak burcu toplum içinde daima iyi bir yer edinmek için uğraşırlar.İyi bir yerde oturmak,en marka giysiler giymek ve çocuklarını en iyi okullarda okutmak isteyen Oğlak burcu insanı ile,Kova tamamen farklıdır.Kova burcu çok demokratik burçtur ve kendi inançlarına göre bir hayat tarzı yaşamak ister.

Oğlak burcu şirketlerle ilgili yönlerde lider olduğu halde,Kova toplumla ilgili gurup çalışmalarında liderdir.Kova kendini topluma ve dünyaya adamış bir burçtur.

Oğlak ve Kova burcu arasındaki daha bir fark ise Oğlak burcu insanının gösterişi sevmesi,Kova ‘nın ise daha mütavazi ortamları sevmesidir.Örneğin,Oğlak bruc en iyi restoranlarda yemek yemeği sevdiği halde,Kova burcu için küçük ve köşede yerleşen büşelerde bile yemek yemek yeterli olacaktır.Oğlak burcu insanı edebiyyat ve tiyatro hakkında konuşmak istediği halde,Kova burcunu bilgisayar daha çok ilgilendirir.Oğlak burcu geçmişle ilgili her şeyle ilgilendiği halde,Kova burcu ise geçmişle ilgili her şeye karşı gerisini dönemüş olan burçtur.

Oğlak ve Kova burcu ilişkisinde yatak konusunda her iki burç da duyarlı davranır.Fakat Kova burcu için seks eğlencedir.Kova burcunun kalbini kafası yönetir ve o duygularına göre ilişki sürdürmez.

Oğlak burcu her zaman ahlak kurallarınauyan burçlardır.Ve karşılarındaki insandan da bunu beklerler.Bunun aksini gördükleri taktirde ,asi tipler Oğlak burcu insanına daha itici gelecektir.

Oğlak-Balık

Oğlak burcu toprak elementidir,Balık burcu ise su elementidir.Toprak ve su elemntlerinden olan burçların birliktelikleri verimli bir ilişki olacaktır.Oğlak burcu ,Balık burcunun özelliklerinin hemen farkına varmayacaklardır ama zamanla Balık burcunun özelliklerini daha iyi anlayacak ve değer vermeye başlayacaklar.Oğlak burcu mantık insanıdır,Balık burcu ise duygusaldır.Oğlak burcu gerçeklere dayanır ve sağduyulu haraket eder,Balık ise hayalperest ve duygusal bir burç olarak bilinmektedir.

Bazı konularda Oğlak burcu doğru olabilir ama ,Balık burcunun hisslerini saçma sayan Oğlak burcu gerçekten yanılacaktır.Balıklar gerçekçi verilere dayanmazlar ve doğru çıkmaları için hiç bir sebep yoktur ama inanılmaz bir şekilde Balık burcu insanı çoğu zaman doğru çıkar.

 

Balık burcunun maddeci olmamasından dolayı,Oğlak burcu onu iyi anlayamaz.Blık burcu her kesden çok farklıdır.Oğlak burcu her kes tarafından tanınmak,pahalı ve lüks hayat yaşamayı severler ama Balık burcunun böyle şeyler ilgilendirmez.Balık burcu insanı her zaman insanlara yardımcı olmayı sever.Onlara yardımcı olmak için elinden geleni yapar.Oğlak burcu kendini bir Balık burcu insanına sevdirmeye çalışıyorsa,her hangi bir yere hastane ve ya kütüphane,ya da daha farklı bir önemli kurulumlar yaptırarak beğenmesini sağlayabilir.Böylece Balık Oğlak ile daha çok ilgilenecektir.Balık burcu başkalarının acılarını dindirmek ister.

Bir Oğlak ,Balık burcu sevgilisine ve ya eşine hediye almak isterse,ona sanatla ilgili hediyye,ya da diz üstü bilgisayar alabilir.Bu onu daha çok mutlu edecektir.

Balık burcu romantik bir burçtur.Ve bu burcun sıcaklığı Oğlak burcunu memnun eder.Oğlak burcu   ,Balık sevgilisinin kalbini kırmak istemiyorsa ona hassas davranmalı ve konuşmalarına dikkat etmelidir.Balık burcu ara sıra kendine güvenini kayb eder,onun kendine güvenini sağlamak için zamanla Oğlak burcu onu cesaretlendirmelidir.Balık burcu insanı başkalarına o kadara çok konsantre olur ki,kendi yeteneklerinin farkında olmaz.

Oğlak ve Balık burcu uyumluluğu verimilidir ve yatak ilişkilerinde de aynı frekansta olurlar.Balık burcu karşısındaki insanın onunla nasıl davrandığını hemen anlar.Eğer Oğlak burcu Balık burcuna karşı daha samimi ve istekli,sevgi doluysa ,Balık burcu insanı sevginin en üst derecesine yaşata bilecek bir güce sahip olan bir burçtur.Balık burcu insanı manevi ve spritüel dünyada yaşar ve onun dünyasından içeri girmeyi başaran Oğlak burcu insanı,asla ordan geri dönmek istemeyecektir.

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.