Dolar 28,8960
Euro 31,4606
Altın 1.923,44
BİST 8.026,27
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11 °C
Hafif Yağmurlu

Yay burcu uyumluluğu

Yay burcu uyumluluğu

Yay burcu uyumluluğu

Yay-Koç

Yay ve Koç  burçları her iki de ateş elementidir.Yay ve Koç burcu uyumluluğu çok iyidir.Bu iki burcun birlikteliği iyi bir ilişkinin başlangıcı olacaktır.Bu iki burç birbirini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir.

Yay ve Koç burçları ikisi de macera,tutku ve heyecan dolu olurlar.Yay burcu heyecanlı egzotik yerlere seyahat etmeyi ve lisansüstü öğretim yapmayı çok ister.Koç burcu insanı ise yeni iş yatırırmları yapmayın peşindedir.Sıradan bir hayat her iki burcun insanını da sıkar.Her iki burç da hayat dolu,iyimser ve heveslisiniz.Bu burçların hayat felsefesini paylaşacağı canlı sohbetleri vardır..

Yay ve Koç burcu cinsel ilişkisi de heyecanlı ve hevesli olacaktır.Her iki burç da çabuk sıkılır.Bu yüzden yaratıcı olmaları gerekir.Yay ve Koç burcu özegürlüklerine düşkün olduklarından evlilikle ilgili pek plan yapmazlar.Onların korkusu bireyselliği ve özgürlüğü kaybetmekdir.Onlar evlilik konusunda çok yavaş davranırlar.Birbirine düşünmek için zaman tanıyacaklar.

Yay-Boğa

Yay ve Boğa burcu uyumluluğu zor olur.Bu ilişkide çıldırabilecek engeller yaşarlar.O yüzden bunlara hazır olmaları gerekmektedir.

Boğa burcu pratik toprak elementi,Yay burcu ise ateş elementidir.Yay burcu iyimser,neşeli ve canlı olur.Boğa burcu böyle değildir.Ailesine ve topluma derin bağlarla bağlanır.Boğa burcunun sağlam olması,dengeli olması ilk başta Yay burcunu kendisine çeker,fakat zamanla bu özellik Yay burcu insanını  Boğa burcundan ayırır.Boğa burcu ,Yay burcu için fazlasıyla sıkıcıdır.Boğa burcu,Yay burcu insanını fazlasıyla iyimser,güvenilmez,uçarı,kaygısız ve patavatsız olduğunu düşünür.

Boğa burcu insanı evlenmekten yanadır amaa Yay burcu insanını bu korkutur.Yay burcu uzaklaştıkca,Boğa burcu o kadar çok onun üstüne düşecektir ki,bu da Yay’ı çıldırtabilir.

Yay ve boğa burcu ilişkisinde ilk başlar onları cezb eden özellikleri,zamanla sıkıcı bir hale gelecektir.Bu iki burç arasında gerçekçi beklentiler olursa bu ilişki uzun vadeli olacaktır.

Boğa burcu insanı ömür boyu yanında olacak eş aramaktadır.Boğa burcu insanı yatırımlar yapar ve para biriktirir,geleceğini güvence altına alır.Yay burcu bunları beceremez.

Yay ve Boğa burcu cinsel ilişkisi iyi olacaktır.Boğa burcu yatakta erotik ve duyarlı olur.Boğa sevgili ilgilenmeyi sever,Cinsel ilişki zamanı  yavaş haraket eder ve bu da Yay burcu sevgiliyi heyecanlandırır.Yay burcunun eğlence dolu olması ise Boğa burcu sevgilin hoşuna gidecektir.

Yay-İkizler 

Yay ve İkizler burcu ilişkisi yüksek zeka üzerine kuruludur.Bu burçlarının çocuklarının IQ ‘su çok yüksek olur.Yay ve İkizler burcu uyumluluğu fazlasıyla iyidir.İkizler burcu ,Yay burcu insanı için en doğru seçim olacaktır.

İkizler burcu haber izlemeyi çok sever.Haberler üzerine yoğunlaştığı için gazeteciler burcu olarak bilinmektedir.Yay burcu insanı,insanlık hakkında ilgi toplar ve bundan anlam çıkarmaya çalışır.Yay burcu filozoflar burcu olarak bilinir.

Ateş elementi olan Yay burcu,hava elementi olan İkizler burcu ile çok iyi bir şekilde anlaşacaktır.Her iki burç da seyahat etmekten hoşlanır.Her an uzak bir yere gidebilecek kadar hazır insanlardır.Her zaman  yeni şeyler keşfetmeyi isterler.

Her iki burcun akılcı burç olması ise ortada problem oluşumuna sebep olacaktır.Yay ve İkizler burcu insanları o kadar çok düşünür ki,hisslere yer kalmaz.Bu konuda sorun oluşumuna sebep olmayacak haraketlerde bulunmazlarsa fazla çaba göstermeden rahat ve kolay bir şekilde yürüyen bir ilişkiye sahip oalacaklardır.

Yay-Yengeç

Yay ve Yengeç burçlarının ilişkisi oldukca zor bir ilişki olacaktır.Yay ve Yengeç burcu uyumluluğu için çok çaba göstermek gerekmektedir.

Yay ve Yengeç burcu insanları çok farklıdırlar.Su elementi olan Yengeç burcu duygusal ve karamsar olur.Somurtkan ve depressif halde dolaşmayı sever.Bu da Yay burcu insanının hoşuna gitmeyecektir.Ateş elementi olan Yay burcu ise duygusal değildir,neşeli ve iyimserdir.Ateç ve su burçları birbiri ile uyumlu olan burçlar değildir.Yay burcu,Yengeç burcundan daha esnektir.Yengeç burcu esnek değildir,Yay ise aksine çok esnektir.Yengeç’İn böyle olması Yay burcu insanın hoşuna gitmeyecektir,onu sinir edecektir.

Yay burcu insanı geleceğe dönük,Yengeç ise geçmişe bağlı bir burçtur.Bu burcun insanı Yay burcu sevgilisini çok sevecek ve oba bağlanacaktır.Yengeç iyi bir dinleyicidir,sevgilisini çok sakin bir şekilde dinler ve iyi çözümler önerir.Yay burcu insanı,Yengeç burcu sevgilisinin  kendisini daha çok sevdiğine emin olacaktır.

Yengeç burcu evcimen olur ve aşırı duygusal olur.Patavatsız Yay burcu sevgili konuşurken sözlerine dikkat etmelidir,aksi halde Yengeç burcu sevgilisinin kalbini kırmış olacaktır.Yengeç burcunun çok güçlü hafızası olur ve söylediklerinizi asla unutmaz.

Yay ve Yengeç burcu cinsel ilişkisinde daha değişik hissler yaşayacaklar.Yengeç burcu için seks sıradan bir olay değildir.

Yay-Aslan

Yay ve Aslan burcu her ikisi de ateş elementidir.Yay ve Aslan burcu uyumluluğu çok iyidir.Bu ilişki harika ve tutkulu nir ilişki olacaktır.Yay ve Aslan burcu arasında müdhiş ten uyumluluğu olacaktır.

Aslan burcunun aydınlık bakış açısı ve Yay burcunun iyimserliği birbirine çok uyumludur.Ondal bir arada çok eğlenceli zaman geçirecektir.Aslan burcu,Yay burcu insanının sosyal hayatını genişletecekdir.Aslan burcu insanı,Yay burcu gibi esnek değildir bur cyüden de değişikliklere kolay bir şekilde adapte olamaz.Yay burcu ilk başlar çok şaşıracaktır.Aslan burcu hükmetmek için yaratılmıştır,fakat Yay burcu insanın yüksek zekası Aslan burcunu istediğini yaptırabilecek bir güce sahiptir.Aslan burcu övülmeyi hava,su gibi ister.Övülmeden yaşayamaz.

Yay ve Aslan burçları pratik burçlar değildir.Hayatlarını tutku,renk,enerji ve lüks içinde yaşamayı arzu ederler.Aslan ve Yay burçları para konusunda hiç bir şekilde hesaplı davranamazlar.Fazlasıyla para harcamayı severler.Bu iki burcun birlikte olması için en azından  bir tarafından iyi gelire sahip olması gerekir.Her  iki burç da fazlasıyla iyimser oldukları için para biriktirmezler.

Yay ve Aslan burcu yatakta çok çılgın zamanlar geçirecekler.Aslan burcu yaratıcıdır ve bu sayede Yay ve Aslan burcu cinsel hayatı asla monotonlaşmayacaktır.

Yay-Başak

Yay ve Başak burcu arasında yaşanan çekim gücü,keskin zekaların çekimdir.Bu iki burç arasında en büyük sorun ise başak burcunun fazla çalışkan olmasıdır.Yay burcu ise eğlenirken mutlu olacaktır.Başak burcunun çalışması Yay  burcu insanının sinirini bozacaktır.Başak ve Yay burcu insanı bağlı,tutkulu ve arzuludur ve bu da Yay burcu insanına zevk verecektir.Başak burcu sevgili iletişimcidir ve böylece istediklerini rahat bir şekilde dile getirir.Yay burcu sözleriyle çok kolay bir şekilde Başak’ı tahrik edebilir ve bu onun için erotik bir davranıştır.İşkolik Başak gerilmiş bir şekilde işle meskul oldugu için cinsel ilişkiye girmeden önce gevşemesi gerekmektedir.

Yay burcu ateş elementidir,Başak ise toprak elementidir.Yay ve Başak burcu uyumluluğu pek iyi sayılmaz.Her iki burç da değişken burçlardır.İsterlerse bur ilişkiyi sürdürmeleri şansı vardır.

Yay-Terazi

Yay ve Terazi burcu uyumluluğu çok uygundur.Yay bir Teraziye aşık olduysa,demek ki o kendisi için en uygun olanını bulmuştur.Hava elementi olan Terazi ve ateş elementi olan Yay burcu bribirine çok uygundur.Terazi burcu sosyal bir burçtur.Yay burcu da aynı.Her zaman gezmeyi seven burçlar olarak tanınırlar.

Terazi burcu hoş görünüşlü,seviyyeli ve zariftir.Bu özellik, burcun hem erkeği,hem de kadını için geçerlidir.Maddi durumu her ne olur olsujn daima zevkli giyinmesini bilir.Terazi evlilik burcu,Yay ise bekarlık burcu olarak bilinir.Eğer Yay evlenmeye karar verdiyse artık durulmuş demektir ve bu kararı almadan önce çok düşünmüştür.

Yay ve Terazi burcu hayatı oldukca muhteşem olur.Terazi’ler oldukca iyi bir ev sahibidir.Onların iyi bir dekor anlayışı vardır.Yay burcunun farklı zevkleri ,Terazi burcunun hoşuna gidecektir.Terazi,kibar ve nazik burçtur ve karşısındaki insandan da aynısını bekler.Yay burcunun patavatsız sözleri Terazi burcunu oldukca rahatsız edecektir.

Yay ve Terazi burcu cinsel hayatında,Yay burcu ince ve hassas davranmalıdır.Terazi sevgili hafif dokunuşlardan hoşlanır ve Yay burcu sevgilisinin oyunce ve şehvetli tarzı ona cazip gelir.Terazi burcu Venüz tarafında yönetilir ve her zaman güzelliklere düşkün olur.Terazi burcu kadınları seksi kaarnlıkta yapmaktan hoşlanırlar.Çünkü kendine güveni azdır.Ne kadar hoş olduğunun farkında olmadığı için,onun kendine güvenini yerine getirmek için Yay burcu sevgili sürekli güzel oldupunu söylemelidir.Erken Terazi burcunun ise kendine gğveni daha fazladır.

Yay-Akrep

Yay ve Akrep burcu uyumluluğu pek iyi olmaz.burcu insanı bir Akrep burcu insanına aşık olduysa çok iyi düşünmesi gerekir.Akrep burvu insanının gizemli ve seksi havası Yay burcunu cezb etmiş olabilir ama,yine de başlamazdan önce iyice düşünmeniz gerekmektedir.Yay ve Akrep burcu ilişkisine Yay burcu insanı canlı sohbet,seyahat ve yüksek eğitim katacaktır.Yay’lar,Akrep’i,ilginç ve başarılı insanlarla tanıştıracaklar.

Akrep burcu insanı çok derin hisslere sahiptir ve cinsel ilişki zamanı da  bu hisslerini ortaya koyar.Aynı zamanda sahiplenici bir yapıya sahiptir.Çok kıskanc ve takıntılı bir kişiliğe sahip olan Akrep burcu insanı sevgilisi ile sonsuza kadara eş olmayı sever.Yay burcu insanı ise özgürlüğüne aşırı düşkündür.Yay buru sevgili kıskanılmaktan nefret eder ve bu da Akrep ve Yay burcu ilişkisinde sorunlar yaranmasına sebep olur.

Akrep burcu sevgili karmakarışık olur ve özen ister.Yay burcunun ise Akrep’in istediği özeni verebilmesi kesin bilinmiyor.Yay burcu Jüpiter tarafında yönetilir ve çok mutlu bir burçtur.Akreo ise karanlık ve yoğun bir burç  olarak bilinmektedir.Böyle iki burcun ilişkisinde oluşan sorunlar nedeniyle günlerce sessizlik sürecektir.Yay daha suçlu olup olmadığını bilmediği halde suçluluk duyacak ve günlerce Akrep sevgilisi ile konuşmadan duracaktır.

Yay-Yay

Yay burçları birlikte olduklarında hayatları eğitim,seyahat ve eğlence dolu geçecektir.Yay burcu insanı o kadar iyimser olur ki,her zaman her şeyin daha iyi olduğuna ve yolunda gittiğine inanır.Bu yüzden hiç yatırım yapmazlar.Yay burçları arasında zevkli sohbetler daha çok olacaktır.Onlar birbiri ile konuşmaya doyamıyacaklar.Bu burç insanları felsefe yapar,sosyal konularda ve ya yaşamla ilgili her konuda tartışmalar ve sohbetler yaparlar ve bunu yaparken de zevk alırlar.

Yay burcu ve Yay burcu uyumluluğu çok iyi olacaktır.Bu burcun insanları aşka kalplerinden çok kafaları ile yaklaşmayı severler.Onlar için bu haraket daha doğaldır.Yay burcu sevgililer arasında cinsel hayat çılgın,çehvetli ve muhteşem olacaktır.

Yay-Oğlak

Yay ve Oğlak burçları arka arkaya geldikleri için zıt burçlar sayılır.Ama buna rağmen Yay ve Oğlak buru uyumluluğu çok güzel olur.Oğlak burcu sevgili,Yay burcuna işle ilgili çok güzel fikirler verecektir. Özellikle de finansal açıdan plan kurmalarına çok yardımcı olacaktır.Yya burcunun iyimserliği ve zekası,Oğlak burcu sevgiliyi daha çok mutlu edecektir.Yay ve Oğlak burcu uyumluluğu normal olarak bilinir.

Yay ve Oğlak burcu çiftleri,hayatları boyunca her zaman başarılı,ilginç ve eğitimli insanlarla karşılaşacaklar.Her iki burç da yeni insanlarla tanışımaktan ve arkadaşlık etmekten sevk alırlar.Yy burcunun sohbetleri Oğlak burcunun hoşuna gitse de,Yay burcu bir süre sonra Oğlak sevgilisinden sıkılacaktır.

Yay ve Oğlak burcu arasındakı sorun finansal olacaktır.Yay burcunun kaygısız ve uçarı tavırları Oğlak burcuna tamamen ters olan bir haraketdir.Oğlak burcu insanının çok büyük hedefleri vardır.O her zaman planlı şekilde ve çok çalışır.Oğlak burcunun cinsel hayata bile zamanı yoktur.Onun cinsel ilişkiye başlamadan önce iyice gevşemeye ihtiyacı vardır.Yay burcu sevgili bunu bilmesi gerekir.

Yay-Kova

Yay ve Kova burcu arasında öyle bir uyum vardır ki,her kes onların birbiri için yaratıldığını düşünmektedir.Her iki burcun insanı da politika,insan hakları,teknoloji,çevre konularında çok ilgili olurlar.Hayata kaşı olumlu ve neşeli bir tarzda yaklaşırlar.İkisi de evde oturmayı sevmez ve yeni insanlarla tanışmak onlar için daha eğlencelidir.Her iki burcu da insanı objektif,akıllı,mantıklı ve daha çok düşünen insanlardırlar.

Kova burcu hava elementidir ve iletişimcidir.Yay ise ateş burcudur.Bu iki burcun ilişkisi daha parlak olacaktır.Yay burcunun fazlasıyla açık ve kırıcı konuşmasından Kova burcu asla etkilenmez.

Yay ve Kova burcu ilişkisinde yatakta bile duygulardan daah çok kafaları çalışır.Her iki burcun insanı da fazla tutkulu duygulara şühpe ile yaklaşırlar.Her iki burç da yüksek IQ ‘lu ve mantıklı kişilerle evlenmek isterler.İlk başlarda özegürlüklerine düşkün olmaları nedeni ile bağlanmak istemeseler de zamanla daha iyi anlaşacaklarını görürler ve ilişkilerine devam ederler.Onları toplum kuralları ilgilendirmez ve istedikleri gibi bir ilişki yaşarlar.

Yay-Balık

Yay ve balık burcu uyumluluğu pek iyi değildir.Yay ve Balık burcu beraberliği pek kolay olmayacaktır.Buna rağmen her iki burç da esnek burç oldukları için sorunlarını kendileri hall etmeyi çok iyi bileceklerdir.Bu yüzden ilişkilerinde sorun yaratan sorunları belirlemeli ve ona göre haraket etmeliler.

Yay ve Balık burcu arasındaki tek fark,Balık burcunun aşırı hassas ve romantik olmasıdır.Balık burcu sevgilinin iri ve ifade dolu gözlerinden tüm duygularını okumak mümkündür.Balık burcu duygularını istese de  gizleyemez.

Balık burcu ,Yay burcu insanının zalim bir şekilde dürüst olduğunu düşünür.O ,Yay burcu kadar açık sözlü değildir ve negatif yorumlar yapmamaya özen gösterir.Balık burcu yorum yapamdan önce sözlerini yumuşatır ve pozitif hale getirmeden konuşmaz.Bu Yay burcu insanı için ise uzun bir süreçtir.Balık sevgili her zaman düşünceli olmaları konusunda  Yay burcunu uyaracaktır.Balık ve Yay burcu ilişkisinde başka bir sorun ise,Yay burcu sevgilinin ,Balık sevgilinin hisslerini ciddiye almaması olacaktır.Yay burcu Balık’ın dugularını hiçe sayarsa büyük hata yapacaktır.

Balık burcu,Yay burcunun zekasına hayran olacaktır.Bu da ilişkinin olumlu yanlarından bir tanesidir.Yay burcu manevi ve ruhsal soruların sorulduğu 9. evin yöneticisi,Balık burcu ise manevi değerler burcudur.Her iki burcun insaları da başkalarını düşünür.Balık bireylerle ilgili olduğu halde,Yay burcu ise toplum ile ilgilidir.

Balık burcu insanı ,Yay burcunu sıkmaz ve onu özgür bırakır.Balık zaten çok meşkul bir insandır ve hayelleri,fantezileri ve yaratıcı projeleri ile her zmaan dolu olur.Onun hayal gücünün zenginliği ve hayata bakış açısı Yay burcunun heyecanladıracaktır.

Balık burcu kendinden emin olmaz ve onun kendi potensiyelini anlaması ve güveninin artması için Yay burcu ona yardımcı olmalıdır.Balık,kendi fikirlerinin ve işinin değerini yaşlandıkca daha iyi anlayacaktır.Balık burcu insanı çok fedakardır .Yay burcu bunu tam olarak anlamasa bile onu değerlendirmeyi çok iyi bilecektir.

 

 

Yay ve Balık burcu ilişkisinde cinsel ilişki zamanı dünyayı keşf edecektir Yay burcu sevgili.Balık burcu için seks ,aşkın en kutsal ifade şeklidir.Bu onun için çok önemlidir.Karşısındaki insanın da buna önem vermesini isteyecektir.

Güzellik
Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.