Ağustos 20, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Samsung akıllı buz dolabı

Samsung akıllı buz dolabı

Samsung akıllı buz dolabı

Durmadan inkişaf eden teknoloji hayatında yeni bir ürün reklamı görünmekte.Henüz resmi olarak tanıtımı yapılmayan ürün son model Samsung akıllı buz dolabıdır.Filimlerde gördüğümüz akıllı buz dolablarının gerçekte de her evde olacağı gibi görünüyor.

Bakalım akıllı buz dolabının ozellikleri neler?
Normal bir buzdolabının kapılarından birisinin üstüne akıllı telefon monte edilmiş izlenimi veren bu akıllı buzdolabında, ekranın altında Android tarzında kapasitif tuşlar da bulunuyor. Buzdolabının Android, Tizen veya diğer işletim sistemlerinden hangisini kullandığı şu an için bilinmiyor.

Resimden görüldüğü kadarıyla, bu yeni akıllı buzdolabı diğer Samsung akıllı buzdolabı modelleriyle aynı özellikleri taşıyacak. Alışveriş listeleri yapmak, haberleri okumak, müzik dinlemek ve dijital Post-It anımsatma notlarını eklemek mümkün olacak. Bunun yanı sıra buzlukta ne kadar buzun olduğu, içerideki ürünlerin son kullanma tarihi durumu gibi bilgiler de bu ekran üzerinden bildirilecek. Bu arada “MasterCard tarafından sağlanan market alışverişi” şeklinde Türkçeleştirebileceğimiz ifade de doğrudan buzdolabı üzerinden alışveriş yapılacağı gösteriliyor. Takvim ve hava durumu da diğer özellikler arasında yer alacaktır.
Bildirelim ki, akıllı buz dolabının tanıtımı hafta içinde resmileşecektir.

Benzer yazılar