Haziran 18, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

İlkbahar -Yaz Sokak modası trendi 2016

İlkbahar -Yaz Sokak modası trendi 2016

İlkbahar -Yaz Sokak modası trendi 2016

Bildiğiniz gibi sokak modası kesin belirlenmiş bir moda tarzı değildir.Adı üstünde sokak modası.Modacılar çıkıyorlar sokağa bakıyorlar kim ne tarz giymeği seviyor,kim daha zevkli giymiş onları topluyorlar ve trend haline getiriyorlar.Bunlar arasında güzel giyinen de var,değişiklik olsun diye gereksiz şeyler giyinen de var.Her kes zevkine,düşünce tarzına göre giyiniyor. Bu değişiklikler  2016 ilkbahar-yaz sokak modasında da farklı ve ilginc stilller göz önüne çıkardı.

  • Bu sene sokak modasında bayanlar en çok bol etekli,topukdan bir kaç sm yukarı pantalonları daha çok giyiniyorlar.Bu pantalonlar siyah ,beyaz gri olmak üzere değişiyor ve rengine göre üstüne siyah en çok beyaz reng bluzlarla kombin yapmışlar.

2016 sokak modası sokak modası ilkbahar yaz sokak modası 2016 sokak modası ilkbahar yaz 2016

  • Üzerinde çeşitli yazılar olan,rengareng,üzerinde insan yüzleri ,çıkartmalar basılmış giysiler sokak modasında trende dönüştü.Çantalarda olduğu gibi giysilerde de bu görseller moda haline geldi bu sene.

sokak modası (2) 2016 sokak trendi sokak moda trendi2016

  •  Üstü yazılı ve  kısa deri ceketler sokak modasında göze çarpıyorBayanlar bu ceketleri dar jeans , siyah pantalonlarla  ve ya kısa eteklerle kombinlemişler.Güzel olmuş.

sokak modası 2016 sokak moda trendi sokak trendi 2016 sokak moda tarzı

  • Bu sene sokak modasında bayanlar tarafından erkek gömlekleri de kullanılmakta.Uzun ve ya kısa eteklerin üzerine giyilmiş erkek gömlekleri,ya da ters giyilmiş erkek gömlekleri, sırtda büyük sırtmaçlar,sırtı açık gömlekler moda haline geldi.

ilkbahar-yaz-kadın-sokak-modası-2016 sokak moda tarzı 2016

  • 2016 ilkbahar-yaz sokak modasında çizmeler kullanılmakta.Bu çizmeler mini etekler ya diz altı eteklerle birlikte giyilmektedir.

sokak modasında trend 2016

  • Gördüğünüz gibi bu sene ilkbahar-yaz sokak modasında kovboy tarzı ve ya başka tarzda şapkalar moda olmuş.Uzun etekler ve ya pantalonlarla kombinlenmiş bu şapkalar hem sıcaktan koruyor ve aynı zamanda da farklı bir görünüş veriyor.

sokak modası 2016 trend milan-mens-fashion-week-street-style-spring-2016-10 2016 trendi sokak modası (3) sokak mosaı 2016 trend

  •  Bir kaç sene önce olduğu gibi bu sene de yırtık jeans pantalonlar sokak modasında hala kullanılmakta.Daha çok beyaz Tsörtlerle kombinlenerek giyinilen bu pantalonlar eteği katlanarak giyinilir ve bu  jeans pantalonlarla topuklu ve ya topuksuz sandaletler giyilmekte.

sokak modası (5)

sokak trendi 2016 (2)

  • Sokak modasında ceket,gömlek,şort giyinen bayanlara da rast geliniyor.

sokak modası (6)

  • Kolsuz eteği uzun ceketler de 2016 ilkbahar-yaz sokak modasında kendi yerini almakta.

sokak moda trendi 2016 sokak modası 2016 trendler

 

 

Benzer yazılar