Ağustos 23, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar

Her kadın Angelina Jolie gibi dudaklara sahip olmak ister.  Fakat herkes şanslı olmayabilir ama makyaj  ile bu şansa sahip olabilirsiniz. Günümüzde dudaklar için o kadar çok ürünler var ki burada doğru olanı seçmek lazım.
Dudak kalemi sizler için yaratılmıştır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta kalemin rengidir. Dudak renginizle aynı renk bir kalem, makyaj çantanızın olmazsa olmazıdır.

Makyajla daha dolgun dudaklar!: Ruj  seçerken yağlı olmayan, mat bir ruj tercih ediniz. Dudak kaleminiz ise ince ve sivri uçlu, ruj ile aynı renkte olmalıdır. Dudağınızın etrafına ve dış kısmına kalemle ince bir çizgi çekin. Alt ve üst dudağınızın uçlarını birleştirme meye özen gösterin, yoksa ağzını hareket ettirdikçe bu kısımdaki ruj dağılabilir Alt dudağınızı kalemle çizerken dudağınızın ortasına çok fazla kavis yapmayın, daha düz bir çizgi çekin. Daha sonra ruj ile çektiğiniz kalemin içini doldurun. Alt dudağınızın ortasına gelen kısma rujunuzun renginde, bir ton açık bir başka ruj ile dikey gölge yapın. Rujun üzerine ince bir katman parlatıcı sürerek dolgun ve seksi dudaklara kavuşun.

Benzer yazılar