Ekim 16, 2019

Sağlık, Yaşam, Tarz, Kadın, Astroloji, Moda, Trendler, Aşk, Cinsellik, Mutluluk, Kadınlar,

Facebook’ta ‘Sohbet odaları ‘ özelliği

Facebook’ta ‘Sohbet odaları ‘ özelliği

Günden güne gelişerek çeşitli özellikler geliştirin Facebook,şimdi Messenger için ‘Sohbet Odaları’ adlı güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

Facebook Milyonlarca kullanıcısına daha bir yenilik yapmaya kararlı.Bu yenilik onu sadece bir mesajlaşma olmakta çıkaracak gibi görünüyor.Böylece artık bir süre sonra Facebook Messenger ‘de sohbet odaları da bulunacaktır.
Bu özellikle aynı zevke ve ilgi alanına sahip olan kişiler bir araya gelecekler.Bu Twitter de olan  ‘Trending topiks’ olayının Messenger’da de olacağı anlamına geliyor.

Örneğin her hengi yeni güncelleme,yeni film,yeni kitap vs. hakkında sohbet odalarında tanımadığınız kişilerle sohbet edebilirsiniz.Yorumlar yapabilirsiniz.Bu sohbet odaları kullanıcı güvenliği açısından oldukca ‘özel ‘bir şekilde olabilecektir.Bunun için de sohbet odalarında yer alabilmek için yöneticinin onayını almanız gerekecektir.

Messenger ‘de yapılacak olan ‘sohbet odası’güncellemesi ile ilgili pek fazla bilgimiz.olmasa da bize belli olan bilgileri sizinle paylaştık.Yeni özelliğin ne zaman kullanılacağı,hangi ölkelerde kullanılabileceği ,hangi şartlar dahilinde yapılacağı hakkında hiç bir bilgi yok.

Benzer yazılar